138
Views

Nowość na polskim rynku pojazdów elektrycznych. Hulajnogi Red Bull Racing dostępne w sprzedaży. Co oferować będą nowe modele dostępne w popularnych elektromarketach?

Przede wszystkim nowe hulajnogi Red Bull Racing cechują się bezdętkowymi oponami w stylu “honeycomb”, czyli przypominającymi plaster miodu. Nowości wyposażone są również w silnik o mocy 350W, a także akumulatory litowe o pojemnościach 7,5 lub 10 Ah. Dużym atutem wpływającym na bezpieczeństwo będzie podwójny hamulec. Hulajnogi Red Bull Racing nie będą “bać się” złej pogody, bowiem standard IP67 zapewni przede wszystkim pyłoszczelność oraz odporność na deszcz. Oczywiście, zgodnie z brandem Red Bull, kolorystycznie hulajnogi nawiązują do zespołu F1.

Hulajnogi Red Bull Racing dostępne w sprzedaży
Hulajnogi Red Bull Racing dostępne w sprzedaży

Hulajnogi Red Bull Racing dostępne w sprzedaży

Polacy coraz częściej decydują się na zakup hulajnóg. Udowadnia to analiza, którą opublikował InsightOut Lab. Wynika z niej, że ten typ transportu jest bardzo popularny na ulicach polskich miejscowości. W związku z tym, 4cv – dystrybutor elektroniki użytkowej, zdecydował się na wprowadzenie na rynek hulajnogi Red Bull Racing.

Hulajnogi Red Bull Racing dostępne w sprzedaży
Hulajnogi Red Bull Racing dostępne w sprzedaży

Technicznie, nowości wprowadzone na polski rynek mają się czym pochwalić. Przede wszystkim mamy do dyspozycji dwa modele z kołami 8,5 i 10-cali. Różnice widzimy również w akumulatorach. Mniejsza hulajnoga posiada baterię o pojemności 7500 mAh. Pełne ładowanie trwa około pięciu godzin, co ma pozwolić użytkownikowi na przejechanie około 20 kilometrów. Oczywiście, wszystko zależy od naszej wagi oraz terenu. Większa hulajnoga ma baterię 10000 mAh. Jej ładowanie będzie dłuższe, bo może trwać do ośmiu godzin. Warto jednak zauważyć, że większa pojemność to dłuższa rozrywka. W tym przypadku hulajnoga Red Bull Racing pozwoli na przejechanie do 30 kilometrów.

Hulajnogi Red Bull Racing – dostępność i cena

Oba modele możemy kupić między innymi w sieciach Media Expert oraz Neonet. Cena hulajnogi z 8,5-calowymi kołami wynosi 1999 zł, natomiast model z 10-calowymi kołami kosztuje 2499 zł.

Kategoria artykułu
Nowe technologie · Sport
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.