Connect
To Top

Idealna fryzura dla Twojego kształtu twarzy

Moda modą, ale nie ma chyba nic gorszego niż źle dopasowana fryzura. Niestety nie wszystkie fryzjerskie trendy pasują do każdego kształtu twarzy, dlatego jednym lepiej będzie we włosach dłuższych, dla innych bardziej korzystne będzie krótkie wręcz militarne cięcie, a jeszcze innym najlepiej będzie z zaczesaną na bok grzywką. Idealna fryzura wymaga przygotowań i pozyskania odpowiedniej wiedzy, którą uzyskacie w dzisiejszym artykule.

Wstecz1 z 9Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Idealna fryzura męska. Istnieje taka?

Ponieważ każdy człowiek jest inny, różnią się i nasze kształty twarzy. Niektórzy będą zmuszeni wysilić się nieco bardziej, aby fryzura podkreśliła ich męski charakter, a przy tym wyglądała naturalnie. Większość panów pragnie uzyskać fryzurą kształt twarzy bardziej prostokątny, uznawany za najbardziej męski i powszechnie uważany za najbardziej przyjemny i atrakcyjny. W skrócie będzie to oznaczało, iż aby uzyskać najbardziej zadowalający efekt, fryzura będzie miała za zadanie skracać nazbyt podłużne twarze, wysmuklać i wydłużać nazbyt szerokie. Z kolei te bardziej „kanciaste” będą przez odpowiednie cięcie łagodzone.

Często zasiadając na fotelu fryzjerskim mamy wizję swojej fryzury. Podpatrzonej w katalogu fryzjerskim, zainspirowanej stylem ulubionego aktora czy też najnowszego trendu, który zaobserwowaliśmy na ulicach czy wśród znajomych. Jak by na to nie patrzeć, nie są to złe marzenia. O ile swoją decyzję i ewentualne jej modyfikacje rozważymy wraz ze stylistą fryzur, który pomoże dopasować nowy trend pod kątem indywidualnego kształtu twarzy. Fachowa porada, która pomoże dopasować fryzurę i jej styl do naszych kształtów. Może bowiem uratować cały nasz look, a jak wiadomo nie trudno o fatalne cięcie, które uratować może jedynie ogolenie się na łyso..

Na idealną fryzurę nie składa się jedynie nasz zamysł. Poza kształtem twarzy, także rodzaj naszych włosów, codzienny styl ubioru i wizerunek, a także osobowość. Dobry fryzjer weźmie wszystkie te aspekty pod uwagę, dopasowując fryzurę indywidualnie. Ty wyjdziesz z salonu niczym młody bóg.

rodzaje_ksztaltow_twarzy

 

Oto kilka najważniejszych wytycznych w ocenie doboru idealnej fryzury do kształtu twarzy, które pozwolą zadowolić każde gusta.

Wstecz1 z 9Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Moda męska

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.