Idealna fryzura dla Twojego kształtu twarzy

Idealna fryzura męska. Istnieje taka?

Ponieważ każdy człowiek jest inny, różnią się i nasze kształty twarzy. Niektórzy będą zmuszeni wysilić się nieco bardziej, aby fryzura podkreśliła ich męski charakter, a przy tym wyglądała naturalnie. Większość panów pragnie uzyskać fryzurą kształt twarzy bardziej prostokątny, uznawany za najbardziej męski i powszechnie uważany za najbardziej przyjemny i atrakcyjny. W skrócie będzie to oznaczało, iż aby uzyskać najbardziej zadowalający efekt, fryzura będzie miała za zadanie skracać nazbyt podłużne twarze, wysmuklać i wydłużać nazbyt szerokie. Z kolei te bardziej „kanciaste” będą przez odpowiednie cięcie łagodzone.

Często zasiadając na fotelu fryzjerskim mamy wizję swojej fryzury. Podpatrzonej w katalogu fryzjerskim, zainspirowanej stylem ulubionego aktora czy też najnowszego trendu, który zaobserwowaliśmy na ulicach czy wśród znajomych. Jak by na to nie patrzeć, nie są to złe marzenia. O ile swoją decyzję i ewentualne jej modyfikacje rozważymy wraz ze stylistą fryzur, który pomoże dopasować nowy trend pod kątem indywidualnego kształtu twarzy. Fachowa porada, która pomoże dopasować fryzurę i jej styl do naszych kształtów. Może bowiem uratować cały nasz look, a jak wiadomo nie trudno o fatalne cięcie, które uratować może jedynie ogolenie się na łyso..

Na idealną fryzurę nie składa się jedynie nasz zamysł. Poza kształtem twarzy, także rodzaj naszych włosów, codzienny styl ubioru i wizerunek, a także osobowość. Dobry fryzjer weźmie wszystkie te aspekty pod uwagę, dopasowując fryzurę indywidualnie. Ty wyjdziesz z salonu niczym młody bóg.

rodzaje_ksztaltow_twarzy

 

Oto kilka najważniejszych wytycznych w ocenie doboru idealnej fryzury do kształtu twarzy, które pozwolą zadowolić każde gusta.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następny

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Ferguson Regent P1 przenośne radio DAB
Ferguson Regent P1 – przenośne radio z DAB i Bluetooth