Connect
To Top

Idealna fryzura dla Twojego kształtu twarzy

Moda modą, ale nie ma chyba nic gorszego niż źle dopasowana fryzura. Niestety nie wszystkie fryzjerskie trendy pasują do każdego kształtu twarzy, dlatego jednym lepiej będzie we włosach dłuższych, dla innych bardziej korzystne będzie krótkie wręcz militarne cięcie, a jeszcze innym najlepiej będzie z zaczesaną na bok grzywką. Idealna fryzura wymaga przygotowań i pozyskania odpowiedniej wiedzy, którą uzyskacie w dzisiejszym artykule.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Kwadratowy kształt twarzy

To typ, który uznawany jest za bardzo męski, wyrazisty i niezwykle silny. Osoby o tym kształcie twarzy mają mocno zarysowane szczęki. Panowie o tym typie twarzy najczęściej wybierają równie kanciaste i prostokątnie cięcia. Co jest zupełnym przeciwieństwem tego, co wybierają kobiety o podobnym kształcie twarzy. U nich preferencje wskazują bardziej łagodne i okrągłe kształty fryzury. Kanciasta i niczym wyrzeźbiona linia szczęki, to cecha podkreślająca męskość. Dlatego też większość fryzur, idealnie pasuje do kwadratowego kształtu twarzy. Często jednak, włosy na linii cięcia powinny być stylizowane bardziej miękko na brzegach. Kwadratowa twarz najlepiej prezentuje się w krótkich fryzurach, które poprawiają rysy twarzy. Efektowna stylizacja włosów, sprawi, że będą one Twoim atutem. Nie poleca się jednak panom o tym typie twarzy, fryzur z przedziałkiem czy ciężką, gęstą grzywką, gdyż nazbyt ja obciążają, przez co nie są zbyt korzystne.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Moda męska

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.