Connect
To Top

Idealna fryzura dla Twojego kształtu twarzy

Moda modą, ale nie ma chyba nic gorszego niż źle dopasowana fryzura. Niestety nie wszystkie fryzjerskie trendy pasują do każdego kształtu twarzy, dlatego jednym lepiej będzie we włosach dłuższych, dla innych bardziej korzystne będzie krótkie wręcz militarne cięcie, a jeszcze innym najlepiej będzie z zaczesaną na bok grzywką. Idealna fryzura wymaga przygotowań i pozyskania odpowiedniej wiedzy, którą uzyskacie w dzisiejszym artykule.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Owalny kształt twarzy

O ile większość kobiet marzy o idealnym owalu twarzy, to w przypadku panów, bywa z tym nieco odmiennie. Ogólnie rzecz ujmując, jest to typ twarzy, który pasuje do każdej fryzury i dowolnej długości włosów. Zdecydowanie sprzyja to panom, którzy kochają eksperymentować ze swoim wyglądem. To bez wątpienia kształt twarzy pozwalający zaszaleć. Niemniej nie poleca się mężczyznom o owalnej buzi fryzur z kręconych włosów do długości brody, gdyż optycznie zaokrąglają one twarz. Mężczyzna o owalnej twarzy będzie świetnie prezentował się w stylizacjach bardzo krótkich, z prostą grzywką czy też długich.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Moda męska

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media