Predator Triton 900
Predator Triton 900

Ile kosztuje laptop dla graczy? Cena Predator Triton 900 zwala z nóg

Smukły laptop dla graczy został wyposażony w najnowszy procesor graficzny NVIDIA GeForce RTX 2080 i 17-calowy wyświetlacz 4K typu IPS z technologią NVIDIA G-SYNC. Predator Triton 900 wyposażony jest w procesor Intel Core i7 9. generacji, dyski SSD PCIe RAID i do 32 GB pamięci DDR4. Gamingowy notebook jest już dostępny w Polsce w cenie od 19 999 zł.

 

High-end dla wymagających. Taki jest właśnie Predator Triton 900

Laptop został wyposażony w 17-calowy, dotykowy wyświetlacz 4K typu IPS z częstotliwością odświeżania wynoszącą 144 Hz. Ponadto Predator Triton 900 ma innowacyjną obudowę oraz dwa zawiasy Ezel Aero Hinge, które wykonane zostały z wykorzystaniem technologii CNC. Pozwalają na przełączanie między czterema trybami użytkowania:
  • trybie wyświetlania,
  • trybie Ezel do grania w gry na ekranie dotykowym,
  • trybie laptopa,
  • trybie stand, który zmienia Triton 900 w tablet do grania.
Trybu Ezel pozwala na ustawienie ekranu pod dowolnym kątem a przy tym obraz jest tak samo dobrze widoczny niezależnie od strony, z której na niego patrzymy. Pozwala to na łatwe dostosowanie laptopa do swojego stylu użytkowania.

Laptop dla graczy z wydajnym chłodzeniem

Dwa metalowe wentylatory AeroBlade 3D czwartej generacji i technologia Coolboost utrzymują odpowiednie chłodzenie notebooka podczas wymagających zadań. Ponadto zostały wyposażone w metalowe łopatki (zaledwie 0,1 mm grubości) i umożliwiają większy przepływ powietrza, a także zwiększają aerodynamikę. Szybkość wentylatora dostosowuje się do zwiększonego nakładu pracy w zależności od potrzeb systemu.

Granie na czterech monitorach? Żaden problem

Dwa porty HDMI 2.0, DisplayPort i USB-C Thunderbolt 3 pozwolą na podłączenie dodatkowych ekranów co sprawi, że razem z laptopem możliwe jest posiadanie czterech wyświetlaczy. Dodatkowym ułatwieniem dla graczy będzie podświetlenie RGB pod każdym klawiszem, przycisk makro i panel z przełączanymi trybami: dotykowy i klawiatury numerycznej. O szybkie łączności i zoptymalizowaną pracę zadbają: Karta sieciowa Killer E3000, karta bezprzewodowa Killer AC 1550 i Killer Control Center 2.0.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Acer Nitro El491CR P monitor dla graczy
Acer Nitro El491CR P, czyli 49-calowy monitor dla graczy