InPost nie działa. Użytkownicy zgłaszają problemy aplikacji i strony www

Użytkownicy InPost zgłaszają informacje o awarii strony internetowej, a także aplikacji. Przedsiębiorstwo stara się naprawić problem. Miejmy nadzieję, że awaria zostanie szybko zlikwidowana, a oprogramowanie wróci do poprawnego działania.

Użytkownicy chcący sprawdzić aktualny status przesyłki mogą mieć z tym problem. InPost nie działa poprawnie, co widać po raportach zgłoszeń opublikowanych na łamach serwisu Downdetector. Problemy zaczęły się pojawiać już w południe, jednak dopiero po 16:00 liczba zgłoszeń drastycznie wzrosła. Użytkownik serwisu Twitter poinformował przedsiębiorstwo o awarii. Po chwili mogliśmy przeczytać odpowiedź, która sugerowała, że technicy pracują na jak najszybszym powrocie do stabilnej pracy aplikacji InPost oraz strony internetowej.

Problem InPost. Aplikacja i strona www nie działają

Sprawdzając po godzinie 18:00 witrynę przedsiębiorstwa można zauważyć, że wszystko wraca już do normy, aczkolwiek nadal mogą pojawić się problemy. Analizując mapę zgłoszeń widzimy, że pochodzą one głównie z Warszawy, Krakowa, Lublina i Poznania. Oczywiście, mogą dotyczyć również innych miast.

Aplikacja InPost „sugerowała” użytkownikom, że mają do odebrania przesyłkę, która czeka na nich w paczkomacie, by po chwili odczytać zaktualizowany status „wydana do doręczenia”.

InPost nie działa. Użytkownicy zgłaszają problemy aplikacji i strony www
InPost nie działa. Użytkownicy zgłaszają problemy aplikacji i strony www

Miejmy nadzieję, że InPost szybko rozwiąże problemy. Tym czasem zachęcamy do sprawdzenia innych naszych artykułów z kategorii nowe technologie. Swoją drogą, producent borykał się przez kilka godzin z awarią nie tak dawno, bo miesiąc temu. Miejmy nadzieję, że tym razem problem będzie naprawiony szybciej, aby użytkownicy znów mogli zamawiać i monitorować swoje przesyłki.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Jakie gry warto kupić podczas Steam Autumn Sale 2022?

Kolejna duża wyprzedaż steam, a tym razem Steam Autumn...

KIA Stinger odchodzi z rynku. Następca niestety jest elektrykiem.

Następca choć już jest na rynku chwilę to nie...

MOL zastępuje LOTOS. Korzystasz z Navigator? Co z punktami?

A więc stało się. Oficjalnie w Polsce MOL zastępuje...

Infantino nazwany klaunem! Ostre słowa komentatora!

Gianni Infantino nie jest lubianą postacią w świecie piłkarskim....

Discord będzie płatny? Tak, spodziewajcie się abonamentu

A jednak, stało się. Discord będzie płatny. Na szczęście...


Daniel Laskowski
Daniel Laskowskihttp://menworld.pl
Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!