terminal płatniczy
terminal płatniczy

Instalujesz terminal płatniczy? Zaufaj doświadczonemu agentowi!

Terminal płatniczy wręcz obowiązkowy. Klienci coraz częściej z niego korzystają

Klienci coraz częściej i chętniej korzystają z kart płatniczych. Szacuje się, że w Polsce zostało wydanych ich już blisko 40 milionów, co oznacza, że posiadaczem „plastikowych pieniędzy” statystycznie jest każdy mieszkaniec naszego kraju. Z badań zaś wynika, że transakcje bez gotówki są przez Polaków postrzegane jako szybkie, wygodne i bezpieczne. Ankietowani przyznają, że częściej robią zakupy w punktach gdzie przyjmowane są płatności bezgotówkowe i chętnie polecają je znajomym. Z popularnością kart płatniczych wiąże się dostępność terminali. Terminal płatniczy nie jest już rzadkością w warzywniaku, na targu, w małym sklepie osiedlowym czy gabinecie lekarskim. Przybyło ich także w gabinetach weterynaryjnych, warsztatach samochodowych i firmach przewozowych. Dzięki transakcjom bezgotówkowym płatności są szybsze i bezpieczniejsze.

 

Co dalej?

Przy decydowaniu się na terminal płatniczy warto jednak zadbać o wybór doświadczonego agenta rozliczeniowego. Dzięki odpowiedniej, sprawnej obsłudze nie trzeba długo czekać na przelew środków czy usunięcie awarii terminala, pokrywać ukrytych kosztów ani otrzymywać niezrozumiałych raportów rozliczeń.

Decydując się na terminal płatniczy u doświadczonego agenta można liczyć na nowoczesne urządzenia w najlepszych cenach, profesjonalny, bezpłatny serwis, a także indywidualną ofertę dostosowaną do potrzeb. Nie ma również ukrytych kosztów, a każdy przedsiębiorca otrzymuje osobistego opiekuna wraz z całodobowym wsparciem technicznym. Oferowane są także usługi dodatkowe. Szukasz terminala płatniczego i chcesz mieć dobrego agenta rozliczeniowego? Wejdź na https://www.eservice.pl/strona-startowa/.

 

Jakiego partnera wybrać?

Liderem w branży jest bezsprzecznie eService. To agent z 20-letnim doświadczeniem w akceptacji i rozliczaniu transakcji bezgotówkowych, który w ciągu roku realizuje blisko półtora miliarda transakcji bezgotówkowych. To największy agent rozliczeniowy nie tylko w Polsce, ale także w Europie Środkowej. Sieć terminali POS od eService liczy blisko 340 tys. urządzeń!

Zaufany agent to też duży wybór urządzeń płatniczych. eService oferuje nie tylko standardowe, stacjonarne urządzenia, ale także urządzenia mobilne. Oferuje również płatności internetowe, mobilne BLIK, płatności Google Pay i Apple Pay.

Materiał zewnętrzny

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Kampania reklamowa Umbro pojawiła się na ulicach polskich miast
Kampania reklamowa Umbro pojawiła się na ulicach polskich miast