Ile bedzie kosztowal iPhone 12 1

iPhone 13 Pro Max z jeszcze większym aparatem niż 12. generacja!

Obecne smartfony oferują wyspy aparatów umieszczone na tyle urządzenia. Nie każdy jest tego fanem, ale na rynku mało który smartfon tego nie posiada. Okazuje się, że nowy iPhone 13 Pro Max będzie posiadał jeszcze większy aparat niż obecna, 12. generacja smartfona Apple. Czy to dobry krok?

iPhone 13 Pro Max z jeszcze większym aparatem niż poprzednik

iPhone 13 to model, który zostanie zaprezentowany w trzecim lub na początku czwartego kwartału bieżącego roku. Pomimo, że od premiery dzieli nas wiele miesięcy, to w sieci co chwila pojawiają się nowe informacje na temat nowej generacji iPhone. Tym razem w sieci znalazły się przecieki na temat kamery zainstalowanej w 13 Pro Max.

iPhone 13 Pro Max
Makieta 3D pokazuje różnicę wielkości wyspy kamer pomiędzy wersją 13 i 12 Pro Max.

Według najnowszych przecieków iPhone 13 Pro Max będzie posiadał jeszcze większą wyspę obiektywów niż 12. Na kanale YT eksperta urządzeń Apple, EverythingApplePro pojawił się filmik, na którym widać makiety 3D modeli, które zostaną pokazane w najbliższych miesiącach. Makiety te oparto na przeciekach, które pojawiły się w w sieci w ostatnim czasie.

Większe aparaty to nie jedyna zmiana

Z filmiku możemy dowiedzieć się, że nie tylko wyspa aparatów będzie większa, ale także, że iPhone 13 Pro Max będzie o 0,26 mm grubszy niż najmocniejszy model obecnej generacji. Pozostałe wymiary się nie zmienią. To zostanie jednak wynagrodzone w inny sposób.

Mówi się, że 13 Pro Max będzie posiadał mniejszy notch oraz trzecią generację Face ID. Sugeruje się także, że nowe smartfony będą ostatnim, które będą oferowały znany do tej pory design z wcięciem w ekranie. Pierwszy raz pojawiło w modelu X.