102
Views

Premiera iPhone 14, jak i całej serii nowych smartfonów od Apple zbliża się do nas wielkimi krokami. Urządzenia zadebiutują prawdopodobnie w przyszłym miesiącu. Najnowsze plotki mówią o tym, ile będziemy musieli zapłacić za poszczególne urządzenia.

Większe różnice między wersją Pro a podstawowymi modelami

Seria iPhone 14 zadebiutuje prawdopodobnie w pierwszej części września. Już praktycznie od momentu debiutu “trzynastki” w sieci pojawiały się plotki na temat tegorocznego modelu. Mówi się, że wersja Pro zostanie pozbawiona notcha, który zostanie zastąpiony dwoma “oczkami”.

Przeczytaj także: Samsung zmienia nazewnictwo składanych smartfonów. Powodem jest wojna!

Wczoraj pisaliśmy o tym, że iPhone 14 Pro będzie posiadał nie tylko lepszy wyświetlacz wykonany z lepszych materiałów, ale przede wszystkim najnowszy procesor Apple Bionic A16. W zwykłym modelu oraz wersji Pro znajdziemy nieco gorszej jakości ekran oraz ulepszony SoC Bionic A15, który napędza serię 13.

@aaple_lab iphone 14 pro
Fot. @aaple_lab

Ile będzie kosztował iPhone 14?

Im bliżej premiery serii iPhone 14, tym więcej plotek pojawia się w sieci. Najnowsze dotyczą ceny smartfona. Według jednego z koreańskich portali producent ma pójść na rękę użytkownikom i nie zdecyduje się na podniesienie cen najnowszej generacji smartfon. To oznacza, że za smartfon Apple zapłacimy tyle samo, co w poprzednim roku.

Cena minimalna podstawowego iPhone 14 wyniesie zatem 799 USD. Nie wiemy jednak, ile będą kosztować modele Max, Pro i Pro Max, jednak brak zmian w cenach podstawowego modelu, pomimo tego, że koszta produkcyjne poszły w górę, jest bardzo ciekawym ruchem. Rzekomo Apple chce w ten sposób zrekompensować spadający popyt przez spowolnienie rynku smartfonów.

Źródło: wccftech

Kategoria artykułu
Urządzenia mobilne
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.