Connect
To Top

iPhone XR na 5 lat Świata Baterii

Sklep internetowy Świat Baterii obchodzi swoje 5-lecie istnienia, organizując z tej okazji konkurs. A w nim nie lada nagrody, bo główny zwycięzca może wygrać najnowszego iPhone’a XR.

iPhone XR i wiele innych fajnych nagród

Wzięcie udziału jest bardzo proste. Nie musimy wysyłać żadnych smsów, udostępniać postów, nic z tych rzeczy. Wystarczy, że wejdziemy na www.swiatbaterii.pl/urodziny i w formularzu konkursowym opiszemy nasz wymarzony gadżet oraz jego niesamowite funkcje. Prócz wspomnianego iPhone XR do wygrania są również m.in. oczyszczacze Xiaomi Mi Air Purifier, Mi Boxy 4K oraz produkty firmowane logiem Green Cell. Czas na wzięcie udziału mamy do 26 listopada 2018 roku. Więcej informacji znajdziecie na wyżej wspomnianej stronie konkursowej.

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media