109
Views

Już wkrótce do posiadaczy smartfonów Apple trafi najnowsza wersja oprogramowania. iPhone z iOS 16 da użytkownikowi większą możliwość personalizacji, ale wprowadzi też rozwiązania, z których od lat korzystają użytkownicy smartfonów z Androidem.

iPhone z iOS 16 przyniesie sporo nowości

Nowy system operacyjny od Apple przyniesie wiele nowego, zwłaszcza rozwiązań, które pozwolą na większą personalizację urządzenia. iPhone z iOS 16 pozwoli na zmianę czcionek na ekranie blokady, wybieranie kolorów, always-on-display i wiele, wiele więcej.

Przeczytaj także: Samsung ma pracować nad składanym tabletem. Będzie hitem?

Wraz z aktualizacją system iOS 16 stanie się bardziej przyjazny użytkownikowi, ponieważ ten będzie mógł ustawić wszystko, jak chce, a tak, jak zaprogramował to producent. W najnowszej becie systemu pojawiła się opcja, która od dawna znajduje się w smartfonach z systemem Android – niby nic, a jednak bardzo dużo!

“Innowacyjne” rozwiązanie w końcu trafia do smartfonów Apple

iPhone z iOS 16 w końcu będzie posiadał procent naładowania baterii! Tak, tego właśnie przez lata brakowało w telefonach marki Apple. Mały szczegół, który przez ten okres mogli zazdrościć posiadacze smartfonów marki z Cupertino użytkownikom Androida. Chyba żaden fan Apple nie spodziewał się tak wielkiej innowacji!

Wskaźnik baterii nie będzie jednak dostępny dla każdego iPhone z iOS 16. “Innowacyjne” rozwiązanie zyska model X, XS, 12 i 13, jednak nie znajdziemy go w iPhone 12/13 mini. Opcję można włączyć po przejściu do ustawień i sekcji Bateria. Obecnie system znajduje się w wersji beta dla programistów, a wkrótce zapewne trafi do otwartej, publicznej wersji. Finalna wersja systemu zadebiutuje prawdopodobnie w drugiej połowie września.

Źródło i zdjęcia: MacRumors

Kategoria artykułu
Urządzenia mobilne
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.