Jak ubrać się na ślub? Poniedziałkowe stylizacje #2

Jak ubrać się na ślub?

Odwieczne pytanie wielu mężczyzn. Jak ubrać się na ślub? Chcielibyśmy wyglądać dobrze, zaskoczyć czymś ciekawym, ale z zachowaniem panujących zasad. Domodi.pl przedstawia trzy stylizacje dzięki którym zobaczycie, że można się ubrać nie tylko bardzo elegancko ale także na luzie. Aby nie przedłużać przechodzimy do przedstawienia trzech stylizacji. Jak ubrać się na ślub? Podpowiadamy!

Stylizacja pierwsza – elegancki garnitur

Pierwsza stylizacja to typowo elegancka propozycja. Zdecydowaliśmy się na garnitur Recman, który w połączeniu z koszulą Próchnik, butami od Primamoda daje świetny efekt. Dodatkami w tym outficie są krawat oraz poszetka, również od Recman. Stylizacja będzie pasować nie tylko na ślub, ale także na różne wyjścia, gdzie wymagany jest oficjalny strój.

Garnitur: Recman, cena – 799 zł

Koszula: Próchnik, cena – 149,99 zł

Buty: Primamoda, cena – 459 zł

Krawat: Recman, cena – 49 zł

Poszetka: Recman, cena – 29 zł

Stylizacja druga – błękitny lub granatowy garnitur jako alternatywa dla klasycznej czerni

Jak ubrać się na ślub? Można w ten sposób. Druga stylizacja to głównie błękit lub granat. Te kolory to alternatywa dla klasycznego, czarnego garnituru. Wybraliśmy wraz z Domodi.pl produkt firmy Lancerto. Dodatkowo koszula również z Lancerto, buty od Witchen. Jako dodatki posłużą mucha od eleganckipan.com.pl oraz zegarek Tayma.

Garnitur: Lancerto, cena – 1499,99 zł

Koszula: Lancerto, cena – 299,90 zł

Buty: Witchen, cena – 329 zł

Mucha: Eleganckipan.com.pl, cena – 85 zł

Zegarek: Gino Rossi Tayma, cena – 109 zł

Stylizacja trzecia – garnitur ślubny na luzie

Wiemy już jak ubrać się na ślub aby wyglądać elegancko, klasycznie. Czas na stylizację nieco odważniejszą, bardziej luźną. W trampkach na ślub? Zawsze to jakaś odskocznia od klasycznych, dla niektórych nudnych outfitów. Jeśli luźno podchodzicie do tematu to wybór ten jak najbardziej jest odpowiedni. Oczywiście stylizacji tej można użyć do innych celów, ponieważ można by rzec, że jest nieco uniwersalna.

Marynarka: Cortefiel, cena – 486,85 zł

Koszula: Casual Friday – Zalando, cena – 169 zł

Spodnie: Sisley, cena – 299 zł

Trampki: Converse, cena – 249 zł

Krawat: Republic of Ties, cena – 89 zł

Spinki: Jubileo.pl, cena – 19,90 zł

Oto nasze trzy propozycje jak ubierać się na ślub. Co o nich sądzicie? Dajcie znać w komentarzach! Być może macie swoje wizje na ten temat? Chętnie je poznamy. Dodatkowo napiszcie jakie outfity mamy przygotować na kolejny artykuł z serii „poniedziałkowe stylizacje”.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Używana Toyota Corolla XII sedan. Test, wady i zalety
Kryzys? COVID? Toyota sprzedała w Polsce w styczniu prawie 6 tys. aut!