Jak wierny grze będzie serial aktorski God of War?

Hity PS Plus! 19 gier do odebrania za darmo! Hity PS Plus! 19 gier do odebrania za darmo!
Jedną z gier, jaką można odebrać, jest God of War z 2018 roku!

Serial aktorski God of War został oficjalnie zapowiedziany, a za jego produkcję będzie odpowiadał Amazon. Fani zastanawiają się, jak wierna grze będzie produkcja live-action. Przedstawiciel giganta postanowił to skomentować.

Czy aktorski God of War będzie wierny materiałowi źródłowemu?

Sony i Amazon doszli do porozumienia, czego efektem będzie serial aktorski God of War. W ostatnim czasie produkcje stworzone na podstawie popularnych gier wideo czy planszowych są naprawdę popularne. Oprócz wspomnianego GoW, który pojawi się w przyszłości, na swoją premierę czeka adaptacja The Last of Us, a ostatnio ogłoszono również serial Warhammer 40k.

Premiera God of War na PC! Czy to koniec Play Station? Jak wierny grze będzie serial aktorski God of War?
Jak wierny grze będzie serial aktorski God of War?

Przeczytaj także: Serial Warhammer 40,000 powstanie! Gwiazdą Henry Cavill!

Reklama

Aktorski God of War to produkcja, o której w dalszym ciągu niewiele wiemy. Nie ma informacji na temat aktorów, którzy zostaną obsadzeni w roli bohaterów. Za scenariusz będą odpowiadać Mark Fergus i Hawk Ostby, a showrunnerem został ogłoszony Rafe Judkins. Fani zastanawiają się również, czy serial będzie wierny grze. To postanowił skomentować przedstawiciel Amazona.

Szef Amazon Studios komentuje

Fabuła ma skupić się na podróży Kratosa i jego syna Atreusa, którzy mają wypełnić wolę zmarłej matki chłopca i rozrzucić jej prochy na szczycie najwyższej góry. Gracze zastanawiają się, czy serial aktorski God of War będzie wierny tytułowi, który w 2018 roku trafił na konsole PlayStation. Jeśli jesteście zaniepokojeni fabułą, to możecie odetchnąć z ulgą.

God of War: Ragnarok recenzja na PS5 - bóg wojny powraca!
W tym roku do graczy trafiła najnowsza część przygód Kratosa i jego syna, God of War: Ragnarok.

Jak podaje szef Amazon Studios, Vernon Sanders, serial będzie „niesamowicie wierny” grze, chociaż należy spodziewać się, że tytuł będzie napisany tak, aby nawet osoby, które nie miały styczności z grą Santa Monica Studio, nie miały kłopotu z ogarnięciem historii.

Produkcja trafi na platformę Prime Video.

Źródło: Gamingbolt

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama