87
Views

Jak podaje The Hollywood Reporter, serial Warhammer 40,000 powstanie. Za produkcję będzie odpowiadał Amazon. Gwiazdą oraz producentem wykonawczym serialu opartego na popularnej grze będzie Henry Cavill!

Amazon wyprodukuje serial Warhammer 40,000!

Prawa do produkcji seriali opartych na popularnych grach w ostatnim czasie rozchodzą się jak świeże bułeczki. Wczoraj pisaliśmy o tym, że Amazon będzie odpowiedzialny za stworzenie serialu God of War. Dziś pojawiła się kolejna informacja, która zdradza, że gigant e-commerce wyprodukuje serial Warhammer 40,000!

Serial Warhammer 40,000 powstanie! Gwiazdą Henry Cavill!
Serial Warhammer 40,000 powstanie! Gwiazdą Henry Cavill!

Amazon dopina już ostatnie szczegóły dotyczące prawa do gry, za którą odpowiedzialne jest Games Workshop. Negocjacje pomiędzy dwoma podmiotami trwały miesiące. Jeśli ktoś nie jest zaznajomiony z grą, Warhammer 40,000 to strategiczna gra bitewna, której fabuła rozgrywa się 40 tysięcy lat w przyszłość, w której ludzie walczą z kosmitami i magicznymi istotami. W grze znajdziemy różne klasy postaci i rasy.

Henry Cavill porzucił czerwoną pelerynę, będzie gwiazdą wymarzonej produkcji

Wczoraj świat fanów komiksów obiegła smutna wiadomość – Henry Cavill, pomimo wcześniejszej informacji, nie zagra już Supermana. Projekt z jego udziałem został anulowany, ponieważ nowe szefostwo DC Comics chce iść w zupełnie inną stronę. Okazuje się, że brytyjski aktor miał coś w zanadrzu – swój wymarzony projekt, serial Warhammer 40,000!

Przeczytaj także: Henry Cavill nie powróci jako Superman! Aktor wydał oświadczenie

Nowy Superman w produkcji! Henry Cavill powraca do roli Człowieka ze Stali!_2
Aktor nie wcieli się w rolę Supermana, ale za to będzie gwiazdą i producentem wykonawczym w swoim wymarzonym projekcie!

Serial Warhammer 40,000 był w planach Cavilla już od jakiegoś czasu i wspominał on o nim, o jako wymarzonym projekcie, który chce w przyszłości zrealizować. Wyznał, że spędza bardzo dużo czasu, grając w ten tytuł, a dla relaksu maluje figurki z serii Warhammer! Swój cel osiągnął, ponieważ nie tylko będzie on główną gwiazdą produkcji, ale również producentem wykonawczym.

Realizacja jest na bardzo wczesnym etapie, ponieważ serial nie posiada jeszcze ani scenarzystów, ani głównych producentów.

Źródło: The Hollywood Reporter

Kategoria artykułu
Film · Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.