Connect
To Top

Jak wymienić baterię w Apple Macbook Air

Notebooki z Coupertino cechują się długim czasem pracy na baterii. Pamiętajmy jednak, że akumulator po pewnym czasie należy wymienić, ponieważ traci on swoje właściwości. Jak wymienić baterię w Apple MacBook Air? Okazuje się, że można to zrobić w domowych warunkach i wcale nie jest to takie trudne. Warto sprawdzić krótki poradnik, w którym krok po kroku pokazuję jak to zrobić.

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Kiedy wymienić baterię w Apple MacBook Air?

Producent jasno określa żywotność akumulatora. Kiedy należy wymienić baterię w MacBooku Air? Kiedy osiągniemy tysiąc cykli. Po tym czasie powinniśmy zmienić akumulator, by znów cieszyć się długim czasem pracy, niekiedy sięgającym nawet dwunastu godzin. Jeśli już nie posiadamy gwarancji na notebooka możemy sami wymienić baterię na nową. Niekoniecznie musi to być oryginał. Często zamienniki oferują równie dobrą jakość. Jak wymienić baterię w Apple Macbook Air? Okazuje się, że nie jest to skomplikowana operacja. Wystarczy odkręcić kilka śrubek, odpiąć akumulator, wymienić go i skręcić. To wszystko. Jakby tego było mało, sprzedawcy tacy jak Green Cell (firma dostarczyła baterię za co dziękuję) dołączają do zestawu śrubokręty, które są niezbędne do rozkręcania obudowy notebooka. Aby nie przedłużać, zachęcam do lektury artykułu, w którym pokazuję jak wymienić baterię w Macbooku Air.

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media