89
Views

Miłośnicy legendarnej gry Blizzard Enterteinment muszą być bardzo szczęśliwi. Okazuje się, że producent planuje stworzyć grę z uniwersum Warcraft, która jeszcze w tym roku trafi na urządzenia mobilne!

Blizzard Enterteinment spróbuje podbić rynek mobilny

Rynek gier mobilnych jest obecnie najprężniej rozwijającym się odłamem tej branży. Każdy z nas korzysta ze smartfona, co jednocześnie oznacza, że w naszej kieszeni znajduje się przenośna konsola do gier. Z tego powodu wielu producentów gier decyduje się na stworzenie gry mobilnej.

Przeczytaj także: Microsoft przejmuje Activision-Blizzard! Ogromna transakcja!

Blizzard Entertainment zapowiedział, że trwają prace nad stworzeniem gry mobilnej rozgrywającej się w uniwersum Warcraft. Niestety, producent nie miał zbyt dobrego startu w ej branży, ponieważ mobilne Diablo Immortal nie odniosło sukcesu. Teraz może być jednak inaczej.

Warcraft trafi na urządzenia mobilne jeszcze w tym roku

Gra z uniwersum Warcraft, nad którą pracuje Blizzard Entertaiment, ma trafić na urządzenia mobilne jeszcze w tym roku. To jednak nie koniec nowości, ponieważ w planach jest również praca nad World of Warcraft i Hearthstone.

Niestety, nie wiem, jak będzie wyglądała gra, która trafi na urządzenia z systemem iOS i Android. Być może trafi na nie port kultowych części lub zupełnie nowy tytuł, który pozwoli nam odkrywać świat gry Warcraft. Wszystkiego dowiemy się w tym roku!

Źródło: PC Gamer

Kategoria artykułu
Gry · Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.