144
Views

Temat prosty i konkretny. Kith For Columbia to nowa, aż 45-częściowa kolekcja, w której skład wchodzi zarówno odzież, jak i akcesoria. Rzecz jasna, jak na markę przystało, cechuje je nie tylko wysoka jakość, ale ciekawy design. Tym razem producent inspirował się kolorystyką pustyni Sonora, na której występują rośliny w kolorach różu, fioletu, czerwieni oraz żółci.

Bardzo efektowne pod kątem kolorystycznym ubrania cechuje nowa kolekcja Kith For Columbia. Możecie ją zobaczyć klikając tutaj. Oczywiście, marka zastosowała szereg technologii, które wykorzystuje również w odzieży outdoorowej. Mowa między innymi o Omni-Freeze ZERO, czyli chłodzeniu aktywowanym przez pot, a także Omni-Wick. Jest to technologia odprowadzania wilgoci. Nowa kolekcja cechuje się również technologią Omni-Shade UPF 50, która gwarantuje wysoką ochronę przeciwsłoneczną.

Kith For Columbia 2022 czyli nowa, outdoorowa kolekcja

Kith For Columbia czyli nowa, outdoorowa kolekcja

Wśród produktów wchodzących w skład kolekcji znajdziemy między innymi lekkie kurtki, rozpinane bluzy czy funkcjonalne kamizelki. Z resztą, możecie całość sprawdzić w linku, który podałem powyżej. Nowa, outdoorowa kolekcja to także szorty i długie spodnie. Są to również czapki, które przydadzą się w upalne dni.

Zachęcamy również do sprawdzenia innych naszych artykułów z kategorii moda męska.

Kategoria artykułu
Moda męska
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.