Kobiety dla kobiet w Bolt. Czy projekt miał sens?

Kobiety dla kobiet w Bolt. Czy projekt miał sens? Kobiety dla kobiet w Bolt. Czy projekt miał sens?
Kobiety dla kobiet w Bolt. Czy projekt miał sens?

W najnowszym raporcie Bolt przeanalizował czy kategoria kobiety dla kobiet miał sens. Przedstawiono także dane odnośnie popularności omawianej dziś kategorii.

Bolt chwali się zadowoleniem klientek

Kobiety dla kobiet w Bolt. Czy projekt miał sens?
Kobiety dla kobiet w Bolt. Czy projekt miał sens?

Jak informuje firma najwięcej przejazdów kobiet dla kobiet było zrealizowanych w Warszawie oraz Krakowie. Za najpopularniejsze dni tygodnia uznano piątek oraz soboty, w szczególności wieczorem. Kobiety wysoko także oceniają wybraną kategorię, bo tylko w grudniu średnia ocen wyniosłą 4,94 na 5.

Cieszymy się, że kategoria została tak dobrze przyjęta. Jest jednym z elementów naszej ustawicznej pracy w obszarze bezpieczeństwa. 10 mln zł, które aktualnie inwestujemy w bezpieczeństwo zostanie przeznaczone nie tylko na otwieranie kolejnych Punktów Obsługi Kierowców, uszczelnienie weryfikacji dokumentów i rozwój technologii, ale wesprze także rozwijanie właśnie kategorii Kobiety dla kobiet, W ten sposób chcemy w Bolt budować nowoczesny sektor usług przewozów w Polsce – Paweł Kuncicki, Manager Bolt w Polsce

Bolt dba o bezpieczeństwo kierowczyń

Kobiety dla kobiet w Bolt. Czy projekt miał sens?
Kobiety dla kobiet w Bolt. Czy projekt miał sens?

Podczas przejazdów w kategorii Kobiety dla kobiet, kierowczynie mają możliwość odrzucenia przejazdu, jeśli na miejscu okaże się, że przejazd został zamówiony przez mężczyznę. Anulowanie nie skutkuje dodatkową opłatą, czy negatywną oceną. W aplikacji są także dostępne opcje bezpieczeństwa jak np. opcja śledzenia przejazdu oraz przycisk alarmowy łączący z numerem alarmowym 112 bezpośrednio z aplikacji.

Gdzie można skorzystać z kategorii kobiety dla kobiet?

Kategoria wystartowała w lipcu 2022 roku w 9 polskich miastach:

  • Wrocław
  • Bydgoszcz
  • Trójmiasto
  • Warszwa
  • Białystok
  • Gorzów Wielkopolski
  • Kraków
  • Zielona Góra
  • Lublin

Co ciekawe w Gorzowie Wielkopolskim kierowczynie stanowią ponad 20% wszystkich osób świadczących przewozy. Bolt ma zamiar wspierać rozwój kategorii i prowadzi działania systematyczne działania komunikacyjne, które przedstawiają korzyści pracy jako kierowczyni.

Sprawdź również: Ważne pytanie. Letnie czy całoroczne? Jakie opony wybrać?

Źródło: informacja prasowa Bolt

2 - ilość komentarzy
  1. Zawsze jak dzwonię do Bolta to informuję że żądam mężczyzny-kierowcy, bo boję się potencjalnego gwałtu i/.lub agresji/napaści ze strony kobiety-kierowcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama