...

Kod promocyjny Uber Eats – zyskaj 30 zł płacąc Blikiem

Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze rozkręciły się na dobre. W związku z tym wiele osób usiądzie przed telewizorami aby oglądać mecze. Przydałoby się jakieś jedzenie, prawda? Blik przygotował kod promocyjny Uber Eats. Nowi zyskają 30 zł, klienci, którzy już korzystali otrzymają rabat wynoszący 10 zł. Jak go uzyskać?

Aby osoby, które znają Uber Eats nie traciły czasu, od razu podaję kody promocyjne: Dla nowych będzie to BLIK30, dla obecnych użytkowników BLIK10. Jak nie trudno się domyślić, wystarczy zamówić potrawy za odpowiednią kwotę (w tym przypadku 45 zł), a dzięki temu otrzymamy odpowiednio 30 i 10 zł rabatu.

Kupony zniżkowe Uber Eats. Firma świętuje 5 urodziny, Uber Eats dostarczy marihuanę! Popyt na pewno będzie duży!
Kod promocyjny Uber Eats - zyskaj 30 zł płacąc Blikiem

Kod promocyjny Uber Eats – zyskaj 30 zł płacąc Blikiem

Teraz czas opowiedzieć o promocji osobom, które dotychczas nie miały okazji korzystać z Uber Eats. Jest to aplikacja, dzięki której możemy zamówić jedzenie. Sprawa jest bardzo prosta. Wybieramy interesującą nas restaurację, która działa w naszym mieście. Następnie wybieramy potrawy, które chcemy zamówić i po opłaceniu zamówienia czekamy na kuriera.

Kod promocyjny Uber Eats - zyskaj 30 zł płacąc Blikiem
Kod promocyjny Uber Eats – zyskaj 30 zł płacąc Blikiem

Jak zyskać 30 zł w Uber Eats płacąc Blikiem?

To bardzo proste. Jeśli nie posiadacie jeszcze aplikacji, należy pobrać ją ze sklepu Google Play (posiadacze smartfonów z Androidem) lub AppStore (jeśli posiadasz iPhone). Następnie w opcji sposobu płatności dodajemy BLIK. Kolejnym „zadaniem” będzie wybranie jedzenia za minimum 45 złotych. Wprowadzamy kod promocyjny – jeśli jesteśmy nowymi użytkownikami wpisujemy BLIK30 lub jeśli już kupowaliśmy kiedykolwiek potrawy za pomocą Uber Eats używamy kodu BLIK10. Opłacamy zamówienie BLIK-iem i cieszymy się z (miejmy nadzieję) pysznego jedzenia.

Dodam jeszcze, że oczywiście kod BLIK30 działa tylko raz i dotyczy osób, które jeszcze nie korzystały z tej formy zamawiania jedzenia. Natomiast kod BLIK10 („dający” rabat – 10 zł) może być wykorzystywany bez limitu zamówień. Oczywiście, do czasu trwania promocji, czyli do 18 grudnia bieżącego roku.

mś 2022
Kod promocyjny Uber Eats – zyskaj 30 zł płacąc Blikiem

Kody promocyjne Uber Eats – 30 i 10 zł rabatu na jedzenie

BLIK to polski „produkt”, który jest chętnie wykorzystywany przez użytkowników. Wystarczy tylko powiedzieć, że w trzecim kwartale bieżącego roku Polacy wykonywali średnio, uwaga, aż 3,5 miliona transakcji dziennie! BLIK jest dostępny w aplikacji od dwóch lat i jest bardzo często wykorzystywany jako forma płatności za jedzenie. Dlatego warto wykorzystać kody promocyjne Uber Eats płacąc za pomocą BLIK. Zawsze to 10 zł mniej za zamówienie, prawda?

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Chiny spamują Twittera materiałami +18. Wszystko by ukryć protesty!

Restrykcje związane z pandemią koronawirusa w Chinach zapoczątkowały protesty....

Wodorowa Toyota Hilux, marka wkracza na nowy poziom bezemisyjności

Elektryczny napęd i ogniwa paliwowe. Tak, to wodorowa Toyota...

MOL zastępuje LOTOS. Korzystasz z Navigator? Co z punktami?

A więc stało się. Oficjalnie w Polsce MOL zastępuje...

Skład Polaków na Argentynę. Tak zagramy o awans!

Reprezentacja Polski zagra dziś swój ostatni mecz w ramach...

Twoje stare BMW może być lepsze niż nowe!

Po co kupować nowe, skoro twoje stare BMW może...


Daniel Laskowski
Daniel Laskowskihttp://menworld.pl
Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.