177
Views

Marka CLUSE narodziła się z długoletniej pasji do zegarków. Jej celem jest perfekcja. Projektując, inspiruje się najlepszymi nowoczesnymi  i tradycyjnymi elementami, dzięki czemu udało się stworzyć naturalne połączenie obu stylów.

Zegarki  All Blacks to licencjonowany produkt marki, która powstała dzięki najlepszej na świecie drużynie rugby, drużynie All Blacks z Nowej Zelandii. Ich symbolem stały się dwa słowa: Nowoczesny Gladiator. Jako nowoczesny gladiator, zawodnik drużyny All Blacks reprezentuje poświęcenie, siłę i odwagę! Dlatego produkty firmowane przez All Blacks są niezawodne i  przeznaczone dla prawdziwych mężczyzn.

Wyrafinowany design, wysokiej jakości materiały, niemiecka produkcja – to cechy charakterystyczne zegarków marki ELYSEE. ELYSEE oferuje zegarki klasyczne, sportowe (inspirowane rajdami samochodowymi), ekskluzywne automatyczne Executive oraz zegarki dla pań (linia Ladies).

Marka HyperGrand  to inspiracja i powiew świeżości nie tylko dla męskiej szafy. Spontaniczność, humor i wyszukane wzornictwo, które pozwolą podkreślić  indywidualizm, idealnie oddają podejście do projektowania.

Marka Pop-Pilot designem nawiązuje do dwóch elementów – PILOT, czyli wojskowa klasyka stworzona dla pilotów oraz POP – bogactwo kolorów i różnorodność kultur. Wśród kolorowych kolekcji Pop-Pilot każdy znajdzie zegarek dla siebie.

Nowley to marka zegarków stworzona przez rodzinę i dla rodziny. Zegarek dla siebie znajdą tu fani  klasyki, designu, elegancji oraz kolorów. To także świetne miejsce na poszukiwanie pierwszego zegarka dla najmłodszych.

Marka Paul Hewitt oparła swoją filozofię na żeglarskiej tradycji precyzyjnego mierzenia tego, co autentycznie ponadczasowe. To towarzysz, który dzięki swojej prostocie i elegancji pasuje do każdej okazji.

Kategoria artykułu
Moda męska
Wpis partnerski

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.