221
Views

Co trzeba zrobić, by wygrać jeden z plecaków, którego sponsorem jest 4Faces? Dowiecie się tego z naszego Fanpage na Facebooku, do którego odsyłamy. Zdecydowanie warto go odwiedzić.

 

Asics TR Core Backpack

Uniwersalny plecak sportowy z przestronną komorą główną, zapinaną na podwójny zamek. Wewnątrz znajduje się wsuwana przegroda na laptopa oraz mniejsza kieszeń z siateczki. W dolnej części rozsuwana kieszeń, która jest oddzielona od reszty, dodatkowo wentylowana, idealna na obuwie.

Plecak jest wykonany z trwałego poliestru, a jego górna część jest wodoodporna. Wygodę w użytkowaniu zapewniają lekko gąbkowane plecy i ramiona. Mają możliwość regulacji według indywidualnych preferencji.

 

Wymiary:

  • wysokość: 43 cm
  • szerokość: 29 cm
  • głębokość: 11 cm

Pojemność 14 Litrów

Konkurs 4Faces i MenWorld.pl wygraj plecak Asics TR Core Backpack

Kategoria artykułu
MenWorld.pl
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.