Connect
To Top

Konkurs 4Faces i MenWorld.pl wygraj plecak Asics TR Core Backpack

Wraz z firmą 4Faces przygotowaliśmy na łamach naszego profilu na Facebooku konkurs, w którym możecie wygrać plecak Asics TR Core Blackpack. Ba, mamy dla Was trzy sztuki tego plecaka!

Co trzeba zrobić, by wygrać jeden z plecaków, którego sponsorem jest 4Faces? Dowiecie się tego z naszego Fanpage na Facebooku, do którego odsyłamy. Zdecydowanie warto go odwiedzić.

 

Asics TR Core Backpack

Uniwersalny plecak sportowy z przestronną komorą główną, zapinaną na podwójny zamek. Wewnątrz znajduje się wsuwana przegroda na laptopa oraz mniejsza kieszeń z siateczki. W dolnej części rozsuwana kieszeń, która jest oddzielona od reszty, dodatkowo wentylowana, idealna na obuwie.

Plecak jest wykonany z trwałego poliestru, a jego górna część jest wodoodporna. Wygodę w użytkowaniu zapewniają lekko gąbkowane plecy i ramiona. Mają możliwość regulacji według indywidualnych preferencji.

 

Wymiary:

  • wysokość: 43 cm
  • szerokość: 29 cm
  • głębokość: 11 cm

Pojemność 14 Litrów

More in MenWorld.pl

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media