109
Views

Konsole Xbox Series X/S będą uruchamiać się jeszcze szybciej, a to za sprawą najnowszej aktualizacji, którą udostępnia Microsoft. Niestety, na tę chwilę z usprawnienia mogą skorzystać członkowie programu Xbox Insider. Aktualizacja wejdzie do ogólnego obiegu w najbliższych tygodniach.

Xbox Series X/S z jeszcze szybszym startem!

Konsole nowej generacji są kilkukrotnie szybsze niż swoi poprzednicy. Widać to nie tylko podczas ekranów ładowania gier, ale również w procesie uruchamiania urządzeń. Wszystko dzięki dyskom SSD oraz nowoczesnej specyfikacji, która na to pozwala. Okazuje się, że Microsoft przygotował specjalną aktualizację, która jeszcze bardziej przyśpieszy uruchamianie się konsol Xbox Series X/S!

Przeczytaj także: Apple Watch 8 w końcu wprowadzi gruntowne zmiany!

Osoby, które należą do grona członków programu Xbox Insider, mogą korzystać już z aktualizacji, która została udostępniona na konsole Xbox Series X/S. Okazuje się, że konsole po zainstalowaniu aktualizacji włączają się zdecydowanie szybciej, a animacja startowa została ukrócona aż o ponad połowę!

Nowe konsole Xbox Series X i Series S
Konsole Xbox Series X/S z jeszcze szybszym uruchamianiem!

Konsole uruchomią się szybciej o kilka sekund!

Po zainstalowaniu aktualizacji na konsolach Xbox Series X/S urządzenie włącza się jeszcze szybciej. Sekwencja animacji startowej została skrócona z 9 sekund na 4 sekundy. Co więcej, aktualizacja ma trafić również na urządzenia starej generacji, co oznacza, że również Xbox One zaczną uruchamiać się szybciej.

Zmiany potwierdził Josh Munsee, dyrektor ds. zintegrowanego marketingu Xboxa. Najnowsza generacja konsol od Microsoftu będzie startować szybciej, gdy będą chodzić w trybie oszczędzania energii, zamiast w trybie gotowość. Cały proces startu konsol Xbox Series X/S ma wynosić teraz 15 sekund (wcześniej było to 20 sekund).

Źródło: CNet

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.