Koszmar na meczu NFL! Zawodnik walczy o życie

Koszmar na meczu NFL! Zawodnik walczy o życie Koszmar na meczu NFL! Zawodnik walczy o życie

Dziś w nocy doszło do tragicznego zdarzenia. Podczas meczu NFL Bufallo Bills – Cincinnati Bengals Damar Hamlin po zderzeniu z przeciwnikiem stracił przytomność. Zawodnik jest w stanie krytycznym i walczy o życie.

NFL. Po pojedynku z przeciwnikiem padł na boisko!

Rozgrywki najlepszej ligi futbolu amerykańskiego wchodzą w decydującą fazę, choć dziś wszystko jest nieważne, ponieważ Damar Hamlin z Bufallo Bills walczy w szpitalu o życie. 24-letni zawodnik osunął się na ziemię po zderzeniu z przeciwnikiem i znajduje się obecnie w stanie krytycznym.

Przeczytaj także: Ronaldo to początek. Al-Nassr rusza po inną gwiazdę!

Reklama

Do zdarzenia doszło podczas pierwszej kwarty pojedynku Buffalo Bills z Cincinnati Bengals. Hamlin podjął próbę zatrzymania zawodnika Bengals, jednak podczas tego procesu został uderzony głową w klatkę piersiową. Przewrócił się, po chwili próbował wstać, jednak nagle padł na murawę.

Damar Hamlin walczy o życie

Każda z osób znajdująca się na stadionie zamarła, a na boisko wjechała karetka. Przez pół godziny służby medyczne udzielały zawodnikowi pomocy, a wszystko to działo się na oczach obu drużyn i kibiców zgromadzonych na Paycor Stadium w Cincinnati.

Zawodnik został odwieziony do szpitala, a w karetce znajdowali się najbliżsi 24-letniego Hamlina. Jak poinformowała drużyna doznał on zatrzymania akcji serca. Liga przerwała mecz i zostaje w ciągłym kontakcie z drużynami. W tej chwili najważniejszy jest stan zdrowia młodego zawodnika drużyny z Buffalo.

Źródło: opr.wł/Twitter, Zdjęcia: Twitter

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama