Ronaldo to początek. Al-Nassr rusza po inną gwiazdę!; Modrić zdecydował. To tutaj zagra w przyszłym sezonie
119
Views

Cristiano Ronaldo przeszedł do saudyjskiego Al-Nassr, co zaszokowało cały świat. Okazuje się, że klub walczy o kolejną wielką gwiazdę. Czy prawdziwa ofensywa przyniesie zespołowi z miasta Rijad mistrzostwo kraju?

Ronaldo to początek. Saudyjski klub chce więcej!

Al-Nassar planuje przeprowadzić prawdziwą ofensywę transferową. Saudyjski klub zakontraktował Cristiano Ronaldo i wygląda na to, że to nie koniec szokujących ruchów, chociaż ten następny może być zdecydowanie trudniejszy, niż podpisanie portugalskiego zawodnika.

Przeczytaj także: Marciniak prezesem PZPN? Jasna deklaracja sędziego

Jak podają media, Al-Nassar zarzuca swoje sidła na Lukę Modricia. 37-letni pomocnik na ostatnim mundialu w Katarze po raz kolejny pokazał klasę i poprowadził Chorwację do brązowego medalu. Nie ma jednak co ukrywać, Chorwat zbliża się do końca kariery i choć kibice Realu Madryt nie chcą tego zaakceptować, to jest to nieuniknione.

Ronaldo to początek. Al-Nassr rusza po inną gwiazdę!
Ronaldo to początek. Al-Nassr rusza po inną gwiazdę! Fot. Author Unknown/ Twitter @RMBlancoZz

Luka Modrić w kręgu zainteresowań Al-Nassar

Dlatego też saudyjski klub chce spróbować swoich szans na ściągnięcie legendarnego pomocnika. Klub walczy o mistrzostwo kraju i w ten sposób chce zwiększyć swoje szanse na ostateczny triumf. Podpisanie Cristiano Ronaldo było więc początkiem transferowej ofensywy.

Ronaldo to początek. Al-Nassr rusza po inną gwiazdę!_2
CR7 od 30 grudnia 2022 jest zawodnikiem saudyjskiego klubu. To jednak nie koniec transferów!

Z chorwackim zawodnikiem będzie zdecydowanie trudniej, ponieważ chce on przedłużyć wygaszający w czerwcu 2023 roku kontrakt o kolejny rok. Jeśli klub z Madrytu zgodzi się na te warunku, Modrić po jego zakończeniu będzie miał 39 lat. To nie jest jednak dla saudyjskiej drużyny przeszkodą.

Mówi się również, że w kręgu zainteresowań dziewięciokrotnego mistrza kraju są Sergio Ramos oraz Mauro Icardi.

Źródło: Interia Sport

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.