Marciniak prezesem PZPN? Jasna deklaracja sędziego
115
Views

Szymon Marciniak prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej? Polski sędzia, który w ostatnim czasie zasłużenie jest osobą, na którą zwracają uwagę media w naszym kraju, zdradził czy w przeszłości wystartuje w wyborach na głowę PZPN.

Polski sędzia doceniany na całym świecie

Szymon Marciniak jest bez wątpienia jednym z największych wygranych zakończonego mundialu w Katarze. Polski sędzia świetnie poprowadził finałowe spotkanie Argentyna – Francja, co docenili kibice na całym świecie. Zachwalali go najbardziej znani sędziowie piłkarscy w historii. Pojawiła się też informacja, że miałby on przeprowadzić szkolenie we Francji.

Polski arbiter został też mianowany do nagrody sędziego roku przez Międzynarodową Federację Historyków i Statystyków Futbolu (IFFHS). Marciniak ma teraz atencję mediów, na którą w pełni zasługuje, ponieważ reprezentacje najlepszy światowy poziom. Teraz odniósł się do tego, czy w przyszłości pójdzie w ślady byłego sędziego, Michała Listkiewicza, i wystartuje w wyborach na prezesa PZPN.

Przeczytaj także: Tego polski sędzia się nie spodziewał! Kolejny sukces Marciniaka!

Francuzi stracili rozum. Chcą powtórki! Marciniak powodem!_1, Marciniak prezesem PZPN? Jasna deklaracja sędziego
Polski sędzia doceniany na całym świecie! Fot. Internet/Twitter/Author Unknown

Marciniak prezesem PZPN?

W wywiadzie dla Radia Zet padło pytanie, czy polski sędzia wystartuje w wyborach na najważniejszą osobę w polskiej piłce. Marciniak prezesem PZPN? Tak, polski sędzia wypowiedział się na temat tego wątku i potwierdził, że w przyszłości planuje zawalczyć również i o ten tytuł. Oczywiście wszystko będzie miało miejsce po zakończeniu kariery sędziowskiej.

Marciniak prezesem PZPN – czy byłby to dobry wybór? Polski sędzia ma obycie w światowej piłce, wie, jak działać pod presją i wydaje się osobą godną zaufania. Na jego kadencję trzeba będzie jednak poczekać, ponieważ wydaje się, że jego kariera arbitra weszła na zupełnie nowy poziom i 41-latek posędziuje jeszcze kilka spotkań.

Marciniak prezesem PZPN? Jasna deklaracja sędziego
Marciniak prezesem PZPN? Jasna deklaracja sędziego Źródło: Foto RoGo/Wikipedia

Źródło: RadioZet/ Zdjęcia: Internet/Wikipedia

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.