Site icon MenWorld.pl

KSW 66 i aż dwie walki mistrzowskie!

Na gali KSW 66 dojdzie do dwóch obron tytułów mistrzowskich. Kto wyjdzie zwycięsko z Polsko-Polskiego starcia? 

KSW 66 – Ziółkowski vs Mańkowski 

W kategorii lekkiej o tron dywizji zawalczy Marian Ziółkowski z weteranem organizacji Borysem Mańkowskim. „Golden Boy”, bo taki przydomek nosi Ziółkowski, w swoich ostatnich pięciu pojedynkach wygrywał czterokrotnie. 19 grudnia 2020 roku zdobył pas mistrzowski w walce przeciwko Romanowi Szymańskiemu.

KSW 66 to powrót ulubieńca kibiców mieszanych sztuk walki Borysa Mańkowskiego. „Diabeł Tasmański” jest byłym mistrzem kategorii półśredniej i jest na fali trzech zwycięstw.

Reklama

Walka o pas w kategorii półciężkiej.  

KSW 66 to również starcie w kategorii do 93kg, w której mistrzem jest Tomasz Narkun. Polak w klatce podejmie Ibragima Chuzhigaeva pochodzącego z Rosji. Rosjanin może pochwalić się rekordem piętnaście zwycięstw. Ma również na swoim koncie pięć porażek. Narkun to jeden z najlepszych zawodników wagi półciężkiej w Europie. W KSW w limicie do 93kg nie przegrał od 2015 roku, czyli od początku przygody z organizacją.

„Koszmarem” Polaka okazały się “superfighty” z mistrzem wagi ciężkiej Philem Defrisem. W obu pojedynkach musiał uznać wyższość przeciwnika. Do klatki KSW 66 wraca Michał Materla, który zmierzy się z brytyjczykiem Jasonem Radcliffem. Materla od niedawna łączy walki w dwóch organizacjach. W ostatnim czasie zaliczył dwa udane występy w federacji EFM Show

KSW 66 – Karta walk

Walka wieczoru 

Karta główna 

Karta wstępna 

KSW 66 – gdzie oglądać?

Całość Gali do obejrzenia w sobotę, 15 stycznia 2022 na PPV. Początek transmisji o 20:00.  

KSW 66: Marian Ziółkowski vs Borys Mańkowski
Exit mobile version