83
Views

Już dziś Polska zagra swój jedyny sparing przed rozpoczynającymi się Mistrzostwami Świata w Katarze. Kto nie zagra z Chile? Na boisku z pewnością nie pojawi się pięciu zawodników. O jakich piłkarzach mowa?

Reprezentacja Polski odbędzie mecz kontrolny z Chile

Już za cztery dni startują Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze i to właśnie wokół tego wydarzenia kręci się cały sportowy świat. Mundial ten z pewnością nie ma zbyt dobrej opinii i na pewno będzie zupełnie inny niż poprzednie turnieje o puchar świata w piłce nożnej.

Przeczytaj także: Mundial jak żaden inny. 20 tys. kamer i SI będą pilnować porządku!

Reprezentacja Polski w ramach przygotowań do tegorocznego mundialu rozegra spotkanie kontrolne z Chile. Okazuje się jednak, że nie każdy zawodnik z 26 piłkarzy, którzy pojadą do Kataru, będą do dyspozycji Czesława Michniewicza. Kto nie zagra z Chile?

polska - rosja Kadra Polski na MŚ! Ci piłkarze pojadą do Kataru!, Świetny weekend Polaków! Grad goli przed Mundialem! [WIDEO], Polska vs Chile. Gdzie i o której oglądać mecz?
Trener Michniewicz przyznał, że na boisku z pewnością nie zobaczymy pięciu piłkarzy. Fot. PZPN

Kto nie zagra z Chile?

Na konferencji prasowej, która odbyła się wczoraj, Czesław Michniewicz poinformował, że pięciu zawodników nie będzie do jego dyspozycji w spotkaniu przeciwko południowoamerykańskiemu przeciwnikowi. Selekcjoner reprezentacji wyznał, że na boisko wybiegną zawodnicy, którzy w ostatnim czasie nie grali regularnie w swoich klubach. To ma dać odpowiedź, czy mogą oni być brani pod uwagę w kwestii gry w podstawowym składzie, czy trzeba szukać alternatyw.

Dokładne nazwiska zawodników, którzy nie pojawią się w kadrze meczowej, nie zostały podane. Wiemy jednak, że Michał Skóraś nie zagra z Chile z powodu lekkiego urazu. Michniewicz wyznał, że sztab szkoleniowy chce przygotować zawodnika Lecha Poznań do optymalnej formy przed pierwszym, piątkowym treningiem z Katarem.

Kadra Polski na MŚ! Ci piłkarze pojadą do Kataru!, Kto nie zagra z Chile? Na liście pięć nazwisk!
Kto nie zagra z Chile? Na liście pięć nazwisk! fot. PZPN

Na boisku prawdopodobnie nie pojawią się zawodnicy, którzy graja regularnie w swoich klubach.

Źródło: opr. wł./PZPN

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.