Kup telewizor SONY i odbierz 3000 zł. Oto co musisz zrobić

Szykujesz się do zakupu nowego telewizora? Sony przygotowało super promocję na modele BRAVIA, w której możesz zyskać nawet 3000 złotych zwrotu!
Kup telewizor SONY i odbierz 3000 zł. Oto, co musisz zrobić Kup telewizor SONY i odbierz 3000 zł. Oto, co musisz zrobić
Kup telewizor SONY i odbierz 3000 zł. Oto, co musisz zrobić

To chyba idealny czas na zakup nowego telewizora, dlatego też japoński gigant ruszył ze świetną promocją – kup telewizor SONY z rodziny Bravia z procesorem XR i zyskaj nawet 3 tysiące złotych cashbacku. Oto co musisz zrobić!

Świetny czas na zakup telewizora

Dlaczego czerwiec to świetny czas na zakup telewizora? Bo startują największe wydarzenia piłkarskie! 14 czerwca rozpoczyna się EURO 2024, a tydzień później, 21 czerwca, Messi i reprezentacja Argentyny będą chcieli obronić tytuł Copa America, który zdobyli tytuł w 2021 roku. Oglądanie sportu w najwyższej jakości to marzenie każdego entuzjasty. Sony postanowiło pomóc tym, którzy zastanawiają się nad wymianą TV.

Ile drużyn awansuje z grupy na EURO 2024? Polska ma szansę
EURO 2024 startuje już w piątek, dlatego to idealny czas na wymianę telewizora! Fot. UEFA

Przeczytaj także: Najlepszy wideorejestrator do auta w 2024? Zestawienie kamer

Reklama

Japoński gigant technologiczny rozpoczyna akcję “BRAVIA XR 2024 4K i zwrot na konto”, w ramach której można otrzymać nawet do 3000 złotych zwrotu, jeśli zdecydujemy się na zakup telewizorów z serii BRAVIA 7, BRAVIA 8 i BRAVIA 9 z procesorem XR z rocznika 2024. Co trzeba zrobić, aby dać sobie szansę na zwrot kosztów?

Eksplozja adrenaliny i emocji – polecane filmy akcji. TOP 10
Kup telewizor Sony z serii BRAVIA i zyskaj do 3000 złotych zwrotu!

Kup telewizor Sony BRAVIA i otrzymaj do 3000 złotych zwrotu!

Telewizory Sony z rodziny BRAVIA sprawią, że wrażenia kinowe przeniesiemy do naszego salonu. W promocji “BRAVIA XR 2024 4K i zwrot na konto” udział bierze BRAVIA 7, który został stworzony z myślą o miłośnikach sportu i gier, oferujący matrycę mini LED, BRAVIA 8, którego matryca OLED zagwarantuje niezapomniane wrażenia miłośnikom filmów oraz model BRAVIA 9 z mini LED, czyli flagowy model wyróżniający się wysoką luminacją szczytową, naturalnymi kolorami, najwyższym kontrastem i głęboką czernią.

Kup telewizor SONY i odbierz 3000 zł. Oto co musisz zrobić
Kup telewizor SONY i odbierz 3000 zł. Oto co musisz zrobić

Co więc zrobić, aby wziąć udział w akcji Sony? Przede wszystkim kupić telewizor BRAVIA XR z linii 2024 u jednego z autoryzowanych partnerów producenta. Kolejnym korkiem jest wystawienie opinii o produkcje na stronie sprzedawcy. Do dokonania zgłoszenia wymagane jest nie tylko aktywne konto My Sony, ale także dowód wstawienia opinii o produkcie. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziecie tutaj.

Promocja “BRAVIA XR 2024 4K i zwrot na konto” obowiązuje dla zakupów dokonanych od 3 czerwca do 14 lipca 2024 roku. Zakupiony telewizor należy zarejestrować po upływie 14 dni od daty zakupu.

Źródło: opr. wł./Sony

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama