143
Views

W przypadku, gdy nie chce się nam gotować, a przy okazji nie mamy ochoty na wyjście z domu, korzystamy z zamówień realizowanych przez restauracje. Przy okazji warto byłoby, aby zamówienie nie nadwyrężyło naszego budżetu domowego. W związku z tym należy wykorzystać kupony zniżkowe Uber Eats. Z okazji piątych urodzin firmy w Polsce, przez kolejnych pięć tygodni możemy liczyć na spore zniżki!

Do końca tego tygodnia możemy uzyskać 40% zniżki na całe menu wybranych restauracji. Przedsiębiorstwo zapewnia, że liczba lokali oferujących rabaty będzie cyklicznie rosła. Kupony zniżkowe Uber Eats są oczywiście dostępne w całym kraju. Rzecz jasna tam, gdzie aplikacja współpracuje z restauracjami. Aby z niej skorzystać wystarczy włączyć zakładkę “Promocje” i wpisać kod promocyjny: URODZINY5. Należy dodać, że maksymalna wartość zniżki na każde zamówienie wynosi 20 zł.

Uber Eats
Kupony zniżkowe Uber Eats. Firma świętuje 5 urodziny

Z okazji piątych urodzin firmy w Polsce możemy uzyskać kupony zniżkowe Uber Eats

Przedsiębiorstwo zaczęło swoją działalność w naszym kraju, a konkretnie w Warszawie w lutym 2017 roku. Na początku Uber Eats współpracował ze 150 partnerami restauracyjnymi. Oczywiście, z biegiem czasu, liczba lokali rosła. Zwiększała się również liczba miejscowości, w których można było skorzystać z aplikacji. Po pięciu latach mówimy o ponad stu lokalizacjach w Polsce oraz przeszło sześciu tysiącach lokali. Liczby te robią wrażenie.

Z okazji urodzin, możemy wykorzystać kupony zniżkowe Uber Eats, które sprawiają, że całe menu wybranych restauracji jest objęte zniżką wynoszącą 40%. Oczywiście, jak już wcześniej wspominałem, maksymalna wartość rabatu wynosi 20 zł na każde zamówienie. Należy również dodać, że promocja będzie działała przez pięć najbliższych tygodni.

Jeśli nie macie jeszcze zainstalowanej aplikacji Uber Eats na swoich smartfonach, warto ją pobrać. Właściciele telefonów z Androidem muszą w tym celu odwiedzić Google Play, natomiast iOS – App Store.

Sprawdź również nasze artykuły z kategorii kulinaria.

Kategoria artykułu
Kulinaria
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.