Lech Poznań – F91 Dudelange. Gdzie oglądać spotkanie o awans?

Podobnie jak Raków Częstochowa Lech Poznań może dziś awansować do fazy grupowej Ligi Konferencji Europy. Kolejorz w ostatnim czasie gra poniżej oczekiwań swoich kibiców, jednak pierwszy mecz z F91 Dudelange wygrał 2:0. Czy ta zaliczka wystarczy na obcym terenie?

Czy Kolejorz da radę i awansuje do fazy grupowej LKE?

Lech Poznań nie gra tak, jak oczekiwano od aktualnego Mistrza Polski. Jednym z głównych czynników, które mają na to wpływ, jest zmiana trenera. Maciej Skorża po wygraniu mistrzostwa kraju z powodów osobistych nagle zdecydował się na opuszczenie tego stanowiska. Jego miejsce zajął Jon van der Boom i drużyna nie gra tak jak w tamtym sezonie.

Przeczytaj także: Raków Częstochowa – Slavia Praga. Gdzie oglądać decydujący mecz?

Reklama

To jednak nie zmienia faktu, że drużyna z Poznania już dziś może świętować wejście do fazy grupowej Ligi Konferencji Europy. Liga Mistrzów to nie jest, jednak gra polskiego klubu w zagranicznych pucharach jest czymś, na co zawsze czekamy. Kolejorz pierwsze spotkanie przy Bułgarskiej wygrał 2 do 0. Czy taka zaliczka wystarczy i pozwoli cieszyć się z awansu?

Gdzie oglądać mecz Lech Poznań – F91 Dudelange?

Lech Poznań w dość przeciętnym stylu pokonał luksemburski klub w pierwszym spotkaniu decydującym o awansie do fazy grupowej Ligi Konferencji Europy. Polska drużyna pokonała F91 Dundelange 2:0 i załatwiła sobie dobrą zaliczkę przed rewanżowym spotkaniem. Pytanie jednak, czy to wystarczy.

Mecz Lech Poznań – F91 Dudelange rozpocznie się o 20:30. Spotkanie to będzie transmitowane na antenie TVP Sport oraz na stronie internetowej sport.tvp.pl.

lech poznań dudelange

Źródło grafiki: Twitter @LechPoznan

Reklama