150
Views

Sprawa awansu z grupy C w Lidze Konferencji Europy w dalszym ciągu jest otwarta. Poznański Lech obecnie zajmuje w niej drugie miejsce. Dzisiejszym przeciwnikiem polskiej drużyny będzie wicemistrz Izraela. Gdzie oglądać spotkanie Lech Poznań vs Hapoel Beer Szewa. O której rozpocznie się spotkanie?

Kolejorz daje nadzieje na awans

Gra Lecha Poznań w Lidze Konferencji Europy może napawać kibiców optymizmem. W pierwszym meczu Kolejorz przegrał w ostatnich minutach z Villarrealem 4 do 3, i był bardzo blisko sensacyjnego remisu z hiszpańskim klubem. Kolejna kolejka, w której poznański klub zmierzył się z Austrią Wiedeń, pokazała, że Kolejorz jest w formie. Podopieczni Johna van den Broma wygrali to spotkanie aż 4 do 1.

lech poznań vs villarreal, Lech i Raków z karami od UEFA! Włodarze muszą sięgnąć do kieszeni
Czy Lech wygra kolejny mecz w Lidze Konferencji Europy?

Taka gra z pewnością może się podobać, zwłaszcza, że przekłada się ona na wyniki na arenie europejskiej. Dziś jednak poznański Lech będzie znowu musiał zagrać bezbłędnie, ponieważ ich przeciwnikiem w trzeciej kolejce Ligi Konferencji Europy będzie Hapoel Beer Szewa. Gdzie oglądać spotkanie Lech Poznań vs Hapoel?

Gdzie oglądać na żywo mecz Lech Poznań vs Hapoel Beer Szewa?

Spotkanie z Hapoelem będzie dla Lecha Poznań szansą na umocnienie swojej pozycji na drugim miejscu w grupie C. To oczywiście oznacza zwiększenie szans na awans do kolejnej rundy. Czy kibice na Bułgarskiej ponownie poniosą Lecha do zwycięstwa? Miejmy nadzieję, ponieważ poznański klub działa nie tylko na swoją korzyść, ale również dla dobra polskiej piłki klubowej.

Przeczytaj także: Polska awansowała w rankingu UEFA! Dobre wieści dla polskiej piłki!

Gdzie i o której oglądać mecz Lech Poznań vs Hapoel Beer Szewa? Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:45 i będzie transmitowane w TVP Sport, na stronie internetowej TVP Sport oraz w telewizji ViaPlay.

Lech Poznań vs Hapoel Beer Szewa - gdzie oglądnąć mecz na żywo?_1
Lech zagra z Hapoelem w ramach trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Konferencji Europy. Fot. Lech Poznań

Źródło: opr. wł./ Zdjęcie: Lech Poznań @Twitter

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.