Site icon MenWorld.pl

Lewandowski wróci do Bundesligi? “Pomógłby od razu”

Przyszłość kapitana reprezentacji Polski w barwach Barcelony stoi pod wielkim znakiem zapytania. Polak ma spory kontrakt, a klub boryka się z problemami finansowymi, a jego gra jest poniżej oczekiwań. Od jakiegoś czasu mówi się o transferze. Czy Lewandowski wróci do Bundesligi? Niemieccy dziennikarze tego nie wykluczają.

Kontrakt napastnika problemem dla Barcy

Robert Lewandowski jest najlepiej opłacanym piłkarzem hiszpańskiej ligi, co oczywiście mocno obciąża budżet dalej panujących mistrzów Hiszpanii. Barcelona boryka się z problemami finansowymi, a rosnący z roku na rok kontrakt kapitana reprezentacji Polski coraz częściej staje się problemem.

Przeczytaj także: Detroit Pistons pobili niechlubny rekord. Najgorsi w historii NBA

polska-reprezentacja-polski; Mołdawia vs Polska. Gdzie za darmo oglądać mecz? [LINK]; skład na mołdawię; Reprezentacja Polski zagra z Łotwą. To będzie gwóźdź do trumny?; Lewandowski odejdzie z Barcy. Powodem "wewnętrzne spory"; Lewandowski wróci do Bundesligi? "Pomógłby od razu"
Robert Lewandowski w meczu reprezentacji Polski. Fot. MenWorld

Dlatego też od jakiegoś czasu mówi się o transferze napastnika, który umowę z FC Barceloną pierwotnie podpisał do 2026 roku. Mówi się o przenosinach do Arabii Saudyjskiej, gdzie oferowane są ogromne pieniądze, ale także wspomina się o MLS. Niemieccy dziennikarze zasugerowali, że Lewandowski wróci do Bundesligi i wskazał dwa kluby, które najbardziej skorzystałby z jego umiejętności.

Lewandowski wróci do Bundesligi? Są dwa kluby, którym by pomógł

Niemieccy dziennikarze portalu “T-online.de” spekulują, że Lewandowski wróci do Bundesligi i wskazali dwa kluby, którym legenda niemieckich boisk mogłaby pomóc. Na liście znalazł się były klub “Lewego”, czyli Borussia Dortmund. Powrót do drużyny z Zagłębia Ruhry byłby wielkim wydarzeniem, a “klasa, doświadczenie i umiejętności Lewandowskiego od razu pomogłyby zespołowi”.

Kolejną drużyną, która mogłaby pokusić się o sprowadzenie polskiego napastnika, jest RB Lipsk. W tym przypadku Lewandowski wskazywany jest jako zastępstwo dla Timo Wernera, o którym mówi się, że wkrótce zmieni barwy klubowe.

Oczywiście są to jedynie spekulacje, jednak powrót Polaka na niemieckie boiska, na których świętował największe sukcesy, byłby wielkim wydarzeniem.

Robert Lewandowski kontuzjowany! Jest źle!; Lewandowski wróci do Bundesligi? "Pomógłby od razu"
Lewandowski wróci do Bundesligi? “Pomógłby od razu”. Fot. FC Barcelona

Źródło: Meczyki.pl

Exit mobile version