Lidl zmiata rywali z planszy. Monsieur Cuisine Smart za 1999

Monsieur Cuisine Smart w Lidlu i to kilkaset złotych taniej! Monsieur Cuisine Smart w Lidlu i to kilkaset złotych taniej!
Monsieur Cuisine Connect znowu w Lidlu!

Wielokrotnie pisaliśmy tutaj o robocie wielofunkcyjnym Monsieur Cuisine Smart. Przez wielu nazywany Lidlomix, bo, jak sama potoczna nazwa sugeruje, jest alternatywą dla Thermomixa. Lidl wystartował z promocją, dzięki której do środy, 14.06 będziecie mogli kupić ten sprzęt o 500 złotych taniej. Jest to najniższa cena z ostatnich 30 dni!

Robot kuchenny w domu jest niezwykle praktycznym urządzeniem. Wyręcza nas w wielu kuchennych zadaniach, które nie należą do najprzyjemniejszych. Wspomniany Lidlomix za sprawą wbudowanego ekranu oraz tego, że współpracuje z aplikacją instalowaną na nasze smartfony, może być wykorzystywany np. do przygotowania zup, makaronów, dżemów, wypieków i wielu, wielu innych kulinarnych dzieł. A to za sprawą wielu praktycznych funkcji, takich jak gotowanie na parze i sous vide, mielenie, siekanie, zagniatanie, a nawet smażenie. Jak widać, sporo tego. Jakby tego było mało, za sprawą sporej mocy (1200 W) nie straszne są mu zadania związanie z przerobieniem ciasta o wadze do jednego kilograma! Jeśli nie wierzycie, zobaczcie jak ogromną bazę przepisów Monsieur Cuisine posiada potocznie nazywany Lidlomix.

Lidl zmiata rywali z planszy. Monsieur Cuisine Smart za 1999
Lidl zmiata rywali z planszy. Monsieur Cuisine Smart za 1999

Lidl pokazuje konkurencji gdzie raki zimują. Monsieur Cuisine Smart w rewelacyjnej cenie

Tak czy inaczej, wszyscy wiemy, że sprzęt jest fajny i naprawdę ułatwia przygotowanie wielu dań – nikt temu nie zaprzeczy. Niestety, wiele osób już na starcie rezygnuje z potencjalnego zakupu robota kuchennego, gdyż cena takiego urządzenia jest wysoka. A jednak, w ofercie Lidla od dziś do środy (czasu jest więc mało) możemy zostawić w kieszeni 500 złotych, bowiem sieć marketów obniżyła jego cenę do 1999 zł. Prosta kalkulacja – rywale nie mają szans. Dostajemy sprzęt wykorzystujący Wi-Fi, mamy dotykowy 8-calowy ekran i najważniejsze – 855 przepisów w języku polskim na różne dania.

Reklama

Warto również dodać, że w sklepach Lidl znajdziemy dodatkowe akcesoria, które jeszcze bardziej rozbudowują funkcjonalność Monsieur Cuisine Smart. Mam na myśli między innymi nasadkę tnącą z tarczą ze stali nierdzewnej czy przystawkę sokownika parowego. Brzmi ciekawie, prawda? Też mi się tak wydaje.

Lidl zmiata rywali z planszy. Monsieur Cuisine Smart za 1999
Lidl zmiata rywali z planszy. Monsieur Cuisine Smart za 1999

Biegnij do Lidla bo do środy możesz kupić SILVERCREST Monsieur Cuisine Smart o 500 zł taniej

Podsumowując, wielofunkcyjny robot kuchenny SILVERCREST dostępny jest od 12 do 14.06 (środa) za 1999 zł o ile użyjecie aplikacji Lidl Plus. Jest to najniższa cena z ostatnich trzydziestu dni.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama