Juventus FC
142
Views

Wkrótce w Łodzi może pojawić się spora suma na koncie klubowym, ponieważ jak podaje ceniony włoski dziennikarz, Juventus jest zainteresowany ściągnięciem kolejnego Polaka. Aleksander Bobek, zawodnik ŁKS Łódź, ma być na celowniku Bianconerich!

Włoska piłka Polakami stoi

Włoska Serie A to liga, w której cenią i chętnie sięgają po Polaków. Arkadiusz Milik, Wojciech Szczęsny, Krzysztof Piątek, Bartłomiej Drągowski, Szymon Żurkowski czy w końcu Bartosz Bereszyński i Piotr Zieliński. I to nie wszyscy z nich – we Włoszech cenią sobie polskich piłkarzy, a większość z nich stanowi o sile swojej drużyny.

Przeczytaj także: Tak źle nie było od pół dekady. A dziś może być jeszcze gorzej!

Polacy obecni są także na niższych szczeblach ligowych we Włoszech. Wkrótce ta kolonia polskich zawodników w tym słonecznym kraju, może się powiększyć, ponieważ rzekomo ściągnięciem kolejnego piłkarza z naszego kraju zainteresowany jest Juventus. Tym zawodnikiem jest Aleksander Bobek z ŁKS Łódź.

ŁKS Łódź zarobi miliony! Polak na celowniku Juventusu!
Łódzki zarobi miliony! Polak na celowniku Juventusu! Źródło: Twitter

Bobek trafi z ŁKS Łódź do Starej Damy?

18-letni zawodnik łódzkiego klubu wzbudził zainteresowanie włoskiego giganta. Jak podaje Gianluca Di Marzo, młody bramkarz już wcześniej wzbudził zainteresowanie Starej Damy, jednak w poprzednim roku nie udało się dojść do porozumienia z obecnym klubem goalkeepera.

ŁKS Łódź zarobi miliony! Polak na celowniku Juventusu!
Włoski dziennikarz podaje, że Juventus jest zainteresowany ściągnięciem polskiego bramkarza.

Włodarze Bianconerich widzą w młodym Polaku wielki potencjał, dlatego też chcieliby sprowadzić go do siebie. 18-letni Bobek trafiłby do Serie C, w której gra druga drużyna Juventusu i niewykluczone, że szykowany byłby na następcę Wojtka Szczęsnego.

Źródło: Twitter ŁKS Łódź/Zdjęcie główne

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.