Łukasz Teodorczyk bez klubu. 31-latek wróci do Ekstraklasy?

LR Vicenza, ex-pracodawca byłego reprezentanta Polski nie zdecydował się na przedłużenie kontraktu. To oznacza, że Łukasz Teodorczyk jest obecnie bez klubu. Czy 31-latek wróci do Ekstraklasy? Jest to całkiem prawdopodobne.

Pochodzący z Żuromina zawodnik nie zagra kolejnego sezonu w Lidze Włoskiej. Może to i lepiej, skoro LR Vicenza będzie obecnie grać na trzecim szczeblu – Serie C. Być może dlatego klub z Vicenzy nie przedłużył kontraktu Łukaszowi i ten stał się „wolnym zawodnikiem”. Jest to bardzo dobra okazja do pozyskania byłego reprezentanta przez polskie kluby grające na co dzień w Ekstraklasie. Jak donosi portal Meczyki.pl, Teodorczyk jest już „na celowniku” między innymi Jagielloni Białystok.

Łukasz Teodorczyk bez klubu. 31-latek wróci do Ekstraklasy?
Łukasz Teodorczyk bez klubu. 31-latek wróci do Ekstraklasy?

Łukasz Teodorczyk bez klubu. 31-latek wróci do Ekstraklasy?

W poprzednim sezonie, kiedy to LR Vicenza grała jeszcze w Serie B, Łukasz rozegrał czternaście spotkań i zdobył jedną bramkę. Fakt, borykał się z wieloma kontuzjami, jednak wydaje mi się, że warto dać mu szansę na to by, pokazał, że jest jeszcze zawodnikiem, który pokaże na co go stać. Kolejnym plusem jest również to, że Teodorczyk jest „wolnym zawodnikiem”, więc może dołączyć do jakiegoś klubu po zamknięciu okna transferowego.

Fakt, czasy, kiedy napastnik „szalał” z Anderlecht Bruksela raczej już minęły, ale kto wie, może na boiskach Ekstraklasy będzie mógł popisać się pięknymi bramkami?

Sprawdź inne nasze artykuły z kategorii sport. Źródło zdjęć: profil Łukasza Teodorczyka na Instagramie.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Aplikacja Biedronka cieszy się ogromną popularnością

Sieć sklepów Biedronka pochwaliła się wynikami popularności jakie osiągnęła...

Nagość na Instagramie? Koniec z tym! Serwis wprowadza nowe rozwiązanie

Nagość na Instagramie to chleb powszedni, dlatego też Meta...

Aktor Ryan Grantham skazany na dożywocie za zabójstwo matki

Aktor Ryan Grantham został skazany na dożywocie za zabójstwo...

Elektryki BMW będą tworzone ze starych sieci rybackich!

Większość producentów samochodów rozpoczyna walkę z ociepleniem klimatu i...

Melvin Manhoef, legenda K1, kończy sportową karierę

Były przeciwnik Mameda Khalidova, Melvin Manhoef zakończył sportową karierę!...
Daniel Laskowski
Daniel Laskowskihttp://menworld.pl
Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.