LR Vicenza, ex-pracodawca byłego reprezentanta Polski nie zdecydował się na przedłużenie kontraktu. To oznacza, że Łukasz Teodorczyk jest obecnie bez klubu. Czy 31-latek wróci do Ekstraklasy? Jest to całkiem prawdopodobne.

Pochodzący z Żuromina zawodnik nie zagra kolejnego sezonu w Lidze Włoskiej. Może to i lepiej, skoro LR Vicenza będzie obecnie grać na trzecim szczeblu – Serie C. Być może dlatego klub z Vicenzy nie przedłużył kontraktu Łukaszowi i ten stał się “wolnym zawodnikiem”. Jest to bardzo dobra okazja do pozyskania byłego reprezentanta przez polskie kluby grające na co dzień w Ekstraklasie. Jak donosi portal Meczyki.pl, Teodorczyk jest już “na celowniku” między innymi Jagielloni Białystok.

Łukasz Teodorczyk bez klubu. 31-latek wróci do Ekstraklasy?
Łukasz Teodorczyk bez klubu. 31-latek wróci do Ekstraklasy?

Łukasz Teodorczyk bez klubu. 31-latek wróci do Ekstraklasy?

W poprzednim sezonie, kiedy to LR Vicenza grała jeszcze w Serie B, Łukasz rozegrał czternaście spotkań i zdobył jedną bramkę. Fakt, borykał się z wieloma kontuzjami, jednak wydaje mi się, że warto dać mu szansę na to by, pokazał, że jest jeszcze zawodnikiem, który pokaże na co go stać. Kolejnym plusem jest również to, że Teodorczyk jest “wolnym zawodnikiem”, więc może dołączyć do jakiegoś klubu po zamknięciu okna transferowego.

Fakt, czasy, kiedy napastnik “szalał” z Anderlecht Bruksela raczej już minęły, ale kto wie, może na boiskach Ekstraklasy będzie mógł popisać się pięknymi bramkami?

Sprawdź inne nasze artykuły z kategorii sport. Źródło zdjęć: profil Łukasza Teodorczyka na Instagramie.