Site icon MenWorld.pl

Luźny fason w kolekcji wiosna-lato 2022 Lee Jeans

Powoli pojawiają się prezentacje nowych propozycji outfitów na nadchodzące, ciepłe dni. Motywem przewodnim w kolekcji wiosna-lato 2022 Lee Jeans jest luźny fason. Zresztą, sami zobaczcie.

Kolekcja dla kobiet i mężczyzn przewiduje przede wszystkim bardzo luźny styl. Za sprawą długiego, 130-letniego doświadczenia, marka przygotowała fason Asher oraz Drew. W kolekcji wiosna-lato 2022 Lee Jeans zobaczymy między innymi szerokie, ale delikatnie zawężane nogawki. Oczywiście, to nie wszystko!

Luźny fason w kolekcji wiosna-lato 2022 Lee Jeans

Marka zdecydowała się na wybór Nathanaëla Koffi, współczesnego artystę z Paryża jako ambasadora modelu Asher. Skateboardzista jest cenionym twórcą, który wyróżnia się nietuzinkowym stylem. To właśnie z tego powodu Lee Jeans podjęło z nim współpracę. Młodzieńczy duch, wyraziste kolory, harmonia – to właśnie cechy projektów Nathanaëla. Podobnie można określić fason Asher, który cechuje się wspomnianymi już delikatnie zwężanymi nogawkami. Tak naprawdę, wyglądają jednak na proste aż do kostek. Finalnie jednak otrzymujemy ponadczasowy, luźny, nowy look. Oczywiście, przede wszystkim wyróżnikiem fashonu Asher z kolekcji wiosna-lato 2022 Lee Jeans jest wygoda. Dlatego też niezależnie od tego, czy planujecie odpoczynek, a może aktywny dzień poza domem, fason Asher będzie świetnym wyborem. To za sprawą jeansu bez dodatku stretchu.

Warto również zauważyć, że spodnie mają wysoki stan, wyższy tył oraz długie nogawki. Rzecz jasna, można je wywinąć. Kolejnym ich atutem jest uniwersalność. Spodnie możemy nosić do koszulki, klasycznej koszuli w stylu roboczym czy bluzy z kapturem. Ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.

Nowości z “serii” Asher znajdziecie między innymi tutaj. Spodnie to wydatek rzędu 339 zł.

Nowy fason dla kobiet – Drew

Kobiety również będą zadowolone z nowych produktów w kolekcji wiosna-lato 2022 Lee Jeans. Tla pań przygotowano fason Drew. Czym się wyróżnia? Oczywiście, nadal mówimy o motywie przewodnim, jakim jest luźny, swobodny krój. Nadal mówimy o wysokim stanie, ale także o regularnym dopasowaniu w talii oraz zwężeniu w biodrach. Ambasadorką fasonu Drew jeśli chodzi o kolekcję wiosna-lato 2022 Lee Jeans została modelka Zinnia Kumar.

Sprawdź również inne nasze publikacje z kategorii moda męska.

Exit mobile version