MAMIBOT VSLAM z technologią skanowania
MAMIBOT VSLAM z technologią skanowania

MAMIBOT VSLAM z technologią skanowania

Mamibot VSLAM posiada wiele inteligentnych rozwiązań. Kluczowym elementem robota jest kamera ustawiona pod kątem 45stopni SMART-EYE™. Wychwytuje krawędzie mebli oraz innych przeszkód, tak by wybrać najlepszą trasę i jak najszybciej posprzątać całą przestrzeń domu. Mimo zastosowania kamery i dołożenia kolejnych elementów udoskonalających technologię sprzątania, robot VSLAM jest najniższym urządzeniem w swojej kategorii (jedyne 8,1cm).

Mamibot VSLAM to zaawansowany technologicznie robot hybrydowy

Do Mamibot VSLAM dołączone są dwa pojemniki. Do funkcji odkurzania mamy pojemnik o pojemności 600ml, a do funkcji mopowania pojemnik wodny wraz ze wstępnym odkurzaniem o pojemności 370ml. Taka pojemność wystarczy nawet na 3 cykle pracy na sucho lub na mokro. Przy pomocy aplikacji użytkownik ma również do wyboru 3 tryby dozowania wody na ściereczkę mopującą. Robot został również dostosowany do każdego metrażu powierzchni z pomocą technologii Double Clean. Urządzenie wraca w miejsce, w którym się rozładowało, aby dokończyć sprzątanie, co czyni je niezależnym nawet na powierzchniach ponad 180m2.

Bezszczotkowy silnik nowej generacji zapewnia długą i bezawaryjną pracę robota oferując dużą moc zasysania brudu na poziomie 2000Pa. W trybie mopowania szum pracującego urządzenia nie przekracza 55db. Robot może być sterowany zarówno przyciskiem z urządzenia, pilotem, przy pomocy aplikacji, jak i komendami głosowymi.

Współpracuje z inteligentnymi głośnikami

Jeśli posiadasz w domu głośnik Google Home lub Amazon Alexa, możesz wydawać mu polecenia głosowe. Najwygodniejszym jednak sposobem na użytkowanie robota jest po prostu ustawienie mu tygodniowego harmonogramu pracy w aplikacji WeBack. Robot posiada cztery różne tryby pracy. Można je ustawić za pomocą dołączonego pilota oraz przypisanej aplikacji do urządzenia.

 

Robot hybrydowy Mamibot VSLAM – dostępność i cena

Mamibot VSLAM wykonany z wysokiej jakości materiałów ABS. Będzie się dobrze komponował w nowoczesnych wnętrzach. Cena nowego robota to 1777 zł. Urządzenia można kupić nawet z 3 letnią gwarancją na stronie producenta.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Top Secret sugeruje jak stworzyć wizerunek modnego mężczyzny
Top Secret sugeruje jak stworzyć wizerunek modnego mężczyzny