Tak straszne momenty, jak kontuzja Luciano Sancheza podczas meczu Argentinos Juniors z Fluminense, są tym, czego kibice piłki nożnej woleliby nigdy nie oglądać. Marcelo, legenda Realu Madryt, a obecnie gracz Fluminense FC, złamał nogę przeciwnikowi. Boisko opuszczał ze łzami w oczach.

Marcelo zalał się łzami. Przypadkowo złamał nogę przeciwnikowi

Wydarzenie to miało miejsce podczas meczu 1/8 finału Copa Libertadores, coś w rodzaju Ligi Mistrzów w europejskiej piłce – walczą w nich najlepsze kluby z Ameryki Południowej, pomiędzy drużynami z Buenos Aires i Rio de Janeiro.

Przeczytaj także: Karabach Agdam vs Raków Częstochowa. Transmisja na żywo! [LINK]

Oczywiście nic nie zwiastowało takie tragedii. Marcelo, który przez lata zachwycał kibiców Realu Madryt swoimi finezyjnymi zagraniami, zdecydował się na efektowny drybling. Niestety, jego próba zwodu została zakończona bardzo nieszczęśliwie, kiedy przypadkowo nadepnął na nogę próbującego go powstrzymać Sancheza.

Efektowne zagranie, które skończyło się tragedią

To wydarzenie przeraziło wszystkich widzów zgromadzonych na stadionie i przed telewizorami. Argentyński piłkarz Argentino Juniors natychmiast upadł na murawę, a skutki kontuzji okazały się poważne. Noga 29-latka wygięła się w nienaturalny sposób.

35-letni Marcelo został za to zagranie ukarany czerwoną kartką i wyraźnie poruszył go fakt, jaką krzywdę wyrządził przeciwnikowi. Opuszczając plac gry, piłkarz był zalany łzami, świadom dramatycznych konsekwencji swojego działania. Sancheza czeka bardzo długa przerwa od treningów i miejmy nadzieje, że wróci silniejszy!

Marcelo zalał się łzami. Złamał nogę przeciwnikowi [WIDEO +18]
Marcelo zalał się łzami. Złamał nogę przeciwnikowi [WIDEO +18]

Mecz zakończył się wynikiem 1:1, do rewanżu dojdzie 9 sierpnia.

Źródło: Opr.wł./Twitter