Marcin Wrzosek i Paweł Kałuski w alkoholowym starciu?!

Marcin Wrzosek i Paweł Kałuski w alkoholowym starciu?!

To się dzieje naprawdę! Marcin Wrzosek zawalczy z Pawłem Kałuskim w barze KAC Palmas?

Marcin Wrzosek królem „freakfightu”?

„Polish Zombie” to dobrze znany zawodnik MMA. W ostatnim czasie można stwierdzić, że zawodowa kariera mu „zbrzydła” i postanowił próbować swoich sił w „freakfightach”. Jego ostatnie starcie to walka na zasadach K1 z Pawłem Kałuskim. Ten drugi może być znany chociażby z tego, że był ochroniarzem słynnego „Oszusta z Tindera”. W starciu obu panów górą był Marcin Wrzosek, który wykazał się doświadczenie i okopał nogę Kałuskiego tak, że ten nie mógł na niej ustać. Okazuje się, że zawodnicy spotkają się ponownie w starciu rewanżowym, a „areną” ich zmagań będzie bar KAC Palmas w Pogorii. Tak brzmi zaproszenie na event organizatorów:

Był już KAC Vegas, KAC Wawa przyszedł czas na KAC Palmas 

Mamy nadzieję że nikt po naszej imprezie nie obudzi się na dachu budynku. Nie zrobi sobie niechcianego tatuażu nie będziemy też angażować w to dzikich zwierząt .

Mamy zamiar zapewnić wam maximum rozrywki dobra muzykę schłodzony alkohol .

Nasi goście Marcin Wrzosek i Piotr Kałuski przygotowali dla was pojedynek kto pokona ich na naszym siłaczu “Boxer” dostaje shota Jagermeistera

Możliwe że pojawi się gość specjalny także warto być z nami w tą noc 

Start 21:00

Wstęp 20zł

Tak Kałuski tłumaczył się z porażki! (Link)

Wrzosek na FAME MMA 15!

Fanów Wrzoska dziwi fakt, że ten zgodził się na to starcie, gdy w jego „rozkładówce” widnieje kolejny rywal i to już 26 sierpnia. Na nadchodzącej gali FAME MMA 15 „Polish Zombie” został zakontraktowany wraz z popularnym raperem „Sariusem” do pojedynku na zasadach bokserskich. Marcin Wrzosek w tym przypadku jest zdecydowanym faworytem. Fani wytykają zawodnikowi lekkomyślność przez to, że ten zgodził się na „rewanż” z Kałuskim przed starciem bokserskim.

Źródło zdjęć: portal mma.pl.