Już 17 października na gali UFC Fight Night w Abu Zabi zadebiutuje nasz rodak Mateusz Gamrot. Słynny “Gamer” może pochwalić się do tej pory nieskazitelnym rekordem 17 wygranych bez żadnej porażki. Po ostatnich efektownych zwycięstwach nad Normanem Parkiem, Kleberem Koike czy Marianem Ziółkowskim amerykańska organizacja zdecydowała się zatrudnić Polaka. Jak będzie tym razem?

Zastępstwo dla “Gamera”

Do tej pory z naszym zawodnikiem był zestawiany Magomedem Mustafaev. Niestety rosjanin z walki wypadł. UFC poszukuje godnego zastępstwa przeciwko Gamerowi. Padło nawet konkretne nazwisko Gurama Kutateladze. Gruzin jest na fali 8 zwycięstw z rzędu i na pewno będzie chciał “godnie” powitać naszego reprezentanta w oktagonie.

Mateusz Gamrot – mistrz z krwi i kości.

Gamer to mistrz dwóch kategorii polskiej organizacji KSW w wadze lekkiej i piórkowej. Swoje umiejętności szlifuje z najlepszymi zawodnikami w klubie American Top Team. Głównym atutem Gamera jest oczywiście jego umiejętność walki w parterze, które stale potwierdza w formule MMA i turniejach grapplerskich.

Trzymamy kciuki.

Wraz z całą redakcją menworld.pl będziemy kibicować, aby Mateusz Gamrot pomyślnie wykonał pierwszy krok po mistrzostwo wagi lekkiej UFC. Po wygranym pasie przez Jana Błachowicza polscy kibice są spragnieni kolejnych sukcesów naszych reprezentantów za oceanem. Czy 17 października Gamer dopisze kolejne zwycięstwo do rekordu? Niebawem się dowiemy…