268
Views

Mateusz Kubiszyn znany z występów dla federacji Gromda po raz pierwszy zawalczy w formule MMA. Dojdzie do tego na gali High League 3, którą organizuje Malik Montana. 

Mateusz Kubiszyn i pierwszy krok w MMA

Don Diego to przede wszystkim kickboxer, który swoje walki toczył na światowych ringach. Trzykrotny mistrz świata zyskał sławę oraz rzeszę sympatyków przez występy na galach Gromda. Przypomnę, że federacja zajmuje się organizacją walk w formule boksu na gołe pięści. Mateusz Kubiszyn może pochwalić się nieskazitelnym rekordem 5-0. Wszystkich swoich przeciwników kończył przed czasem i tym samym wyrobił sobie status najgroźniejszego zawodnika Gromda.  

Walka Kubiszyn vs “Tyson” do zobaczenia tutaj!

Denis “Bad Boy” Załęcki, po dobrej walce czas na kolejne wyzwanie.

Denis przystępuje do tego starcia po dobrym występie w walce przeciwko Alanowi Kwiecińskiemu. Starcie odbywało się w formule K1 i już przed walką wywołało spore zainteresowanie wśród kibiców. Pomiędzy “Don Diego” i “Bad Boyem” doszło do konfrontacji słownej i wymiany poglądów, można powiedzieć, że zawodnicy będą chcieli wyjaśnić “niedopowiedzenia” w klatce. Dla Denisa to również debiut w formule MMA. Załęcki jest zawodnikiem o ponad 10 kg cięższym od swojego przeciwnika, jednak doświadczenie w walce będzie po stronie Mateusza Kubiszyna.

Gala High League 3 odbędzie się już 4 czerwca w Ergo Arenie. Walka Mateusz Kubiszyn Kubiszyn vs Załęcki będzie jedną z dziewięciu jakie przygotuje na ten wieczór organizacja.

Aktualna karta walk High League 3:

Kategoria artykułu
Sport
Tomasz Chrusciel

Pasjonat sportu i motoryzacji. Prywatnie trener personalny z wieloletnim doświadczenie. Moje "działka" to testy aut, aktualizacje z ringów i klatek na świecie oraz nowe technologie. Stay Tuned!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.