Mbappe początkiem? Z PSG odejdzie aż 12 piłkarzy!

Neymar już wie, co z jego przyszłością w PSG; Neymar wróci? Jest gotów obciąć swoje wynagrodzenie!; Mbappe początkiem? Z PSG odejdzie aż 12 piłkarzy! Neymar już wie, co z jego przyszłością w PSG; Neymar wróci? Jest gotów obciąć swoje wynagrodzenie!; Mbappe początkiem? Z PSG odejdzie aż 12 piłkarzy!
Neymar wyraża chęć powrotu do FCB. Fot. PSG

Mbappe początkiem? Wiele wskazuje na to, że francuski klub szykuje się do roszad, ponieważ z PSG odejdzie aż dwunastu piłkarzy! Luis Enrique zaczyna porządki w swoim nowym klubie!

Mbappe początkiem. W PSG wielkie czystki

Wszyscy kibice piłki nożnej, a przede wszystkim francuskiego klubu żyją tym, co stanie się z Kylianem Mbappe. Piłkarz ostatnio wypowiedział się dość krytycznie w stosunku do swojego obecnego klubu, twierdząc, że Paris-Saint Germain go ogranicza. Wydaje się więc, że transfer jest bliższy, niż się wydaje.

Przeczytaj także: Sebastian Szymański znalazł nowy klub! Uznana marka!

Reklama

Mbappe podjął decyzję. Poinformował o tym PSG!; PSG wyceniło Kyliana Mbappe. Czy naprawdę jest tyle wart?; Mbappe początkiem? Z PSG odejdzie aż 12 piłkarzy!
Francuz nie jest zadowolony w paryskim klubie. wkrótce transfer? Fot. Author Unknown

Kylian Mbappe to nie jedyne wielkie nazwisko, które wkrótce może opuścić Park Książąt, ponieważ Neymar również nie jest „pewniakiem” do pozostania w klubie. Pojawiły się informacje o tym, że Brazylijczyk może trafić do Barcelony, jednak plotki szybko zostały zweryfikowane – FCB nie dość, że nie ma na to finansów, to nie jest pewna tego, jak transfer ten zostałby odebrany przez szatnię. Czystki w klubie z Paryża będą jednak większe.

Enrique zaczyna przemeblowanie. Z klubu odejdzie 12 piłkarzy

Przenosiny Messiego do Interu Mediolan były tylko początkiem, ponieważ z Paris-Saint Germain może odjeść aż 12 graczy. Trenerem PSG został Hiszpan, Luis Eurique, i od razu wziął się on do pracy. Do stolicy Francji trafiło czterech nowych piłkarzy – Milan Skriniar, Manuel Ugarte, Marco Asensio oraz Lucas Hernandez.

Neymar już wie, co z jego przyszłością w PSG; Neymar wróci? Jest gotów obciąć swoje wynagrodzenie!; Mbappe początkiem? Z PSG odejdzie aż 12 piłkarzy!
Neymar również opuści Park Książąt? Lista piłkarzy na bloku transferowym jest pokaźna.. Fot. PSG

Transferów będzie jeszcze więcej, ponieważ jak informuje hiszpański dziennik AS, na listę trafiło aż 12 piłkarzy, którzy odejdą z Parku Książąt. Z klubem mają pożegnać się gracze, którzy wrócili z wypożyczenia: Georginio Wijnaldum, Julian Draxler, Keylor Navas, Abdou Diallo, Laybin Kurzawa i Colin Dagba. Do tych nazwisk trzeba dopisać także Juana Bernata, Mauro Icardiego, Hugo Ekitite, El Chadaille Bitshiabu, Timothy’ego Pembele oraz Leandro Paredesa.

Źródło: AS

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama