Sebastian Szymański znalazł nowy klub! Polak, który ostatni sezon spędził w Feyenoordzie Rotterdam, oficjalnie był piłkarzem Dynama Moskwa. Teraz jednak finalizuje on transfer, na mocy którego trafi do tureckiego Fenerbache SK!

Świetne występy w holenderskim Feyenoordzie

Kiedy Rosja zaatakowała Ukrainę, Sebastian Szymański był zawodnikiem Dynama Moskwa. Piłkarz i jego agent robili wszystko, aby uciec z kraju zbrodniarza. Zajęło to trochę czasu, jednak klub ze stolicy Rosji zdecydował się go wypożyczyć do holenderskiego Feyenoordu Rotterdam.

Przeczytaj także: Zawieszenie Salomona przedłużone! UEFA ostro reaguje

Sebastian Szymański znalazł nowy klub! Uznana marka!
Szymański rozegrał świetny sezon w Holandii, jednak Feyenoord nie zdecydował się na jego wykupienie. Fot. Author Unknown/Twitter

W klubie z Rotterdamu ofensywny pomocnik reprezentacji Polski pokazał się z bardzo dobrej strony i był jednym z architektów sukcesu Feyenoordu na ligowym podwórku. Klub bowiem zdobył mistrzostwo kraju, a Szymański w sezonie strzelił 9 bramek i zanotował 4 asysty. Teraz Sebastian Szymański znalazł nowy klub!

Sebastian Szymański znalazł nowy klub. Trafi do Turcji

O tym, że Szymański wkrótce opuści holenderski Feyenoord, mówiło się już od jakiegoś czasu. Pomimo tego, że kibice holenderskiej drużyny chcieli, aby włodarze zatrzymali Polaka, to jednak nie zdecydowali się wykupić go z Dynama Moskwa. Na taki ruch zdecydował się inny klub.

Sebastian Szymański znalazł nowy klub i od przyszłego sezonu będzie on zawodnikiem uznanej na europejskich boiskach marki, Fenerbache SK. Drużyna ze Stambułu zgodziła się na zapłacenie 11 milionów euro + 4 miliony w bonusach. Żółte kanarki ostatni sezon zakończyły na drugim miejscu w lidze Super Lig.

Sebastian Szymański znalazł nowy klub! Uznana marka!_1
Polak trafi do Fenerbache SK, które wykupi go od Dynamo Moskwa. Źródło: Twitter

Źródło: Twitter @Transfery_