McDonald’s przedstawia limitowany fotel gamingowy

Tego jeszcze nie było. Sieć fast foodów McDonald’s zaprezentowała limitowany fotel gamingowy. Stety, bądź niestety, ale jak mówi słowo limitowany, fotel nie będzie on dostępny dla każdego.

McDonald's przedstawia limitowany fotel gamingowy
McDonald’s przedstawia limitowany fotel gamingowy. Źródło: McDonald’s

Popularna sieć fast foodów zaprezentowała gamingowy fotel, który ma promować burgera McCrispy. Samego fotela nie da się niestety kupić, ale możemy go wygrać w konkursie przygotowanym przez firmę. Tutaj pojawia się pewien kłopot, szczególnie dla nas, mieszkających w Polsce, ponieważ, aby wziąć udział w konkursie należy mieszkać na terenie Wielkiej Brytanii. Więcej informacji o konkursie można przeczytać na stronie firmy na Facebooku.

Przeczytaj także: Genesis ASTAT 700 – recenzja fotela gamingowego

Reklama

Co ciekawego reprezentuje fotel popularnej marki McDonald’s?

Jak widać na załączonym wyżej obrazku jest koloru żółto-czarnego oraz posiada zagłówek z charakterystycznym logiem sieci. Nie zabrakło uchwytu na napój oraz dodatkowe uchwytu na sosy. Co ciekawe znalazł się także podgrzewany pojemnik, który ma zapewnić burgerowi odpowiednią temperaturę, a to wszystko po to, aby nie trzeba było spożywać zimnego podczas sesji gamingowej. Zabrudzenia również nie są mu straszne, bo zastosowano powłokę plamoodporną.

Źródło: pcgamer

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama