Cezary Kulesza jasno w sprawie narodowości nowego selekcjonera!, Wybór selekcjonera tuż, tuż. Zostało trzech kandydatów?, Kiedy poznamy nazwisko nowego trenera? Już wiemy!
114
Views

Czesław Michniewicz stracił szatnię – takie informacje podaje Przemysław Langier z portalu goal.pl. Według dziennikarza niektórzy piłkarze rozważają nawet odejście z reprezentacji, dopóki za jej sterami będzie 52-letni selekcjoner. Można mówić już o buncie.

Michniewicz stracił szatnię. Mówimy o buncie!

Pomimo awansu do fazy pucharowej turnieju mistrzostw świata w Katarze i wykonanie, patrząc na grę reprezentacji, planu maksimum, Czesław Michniewicz nie ma zbyt dobrej prasy. W ostatnim czasie pojawiają się kolejne informacje, które sugerują, że Michniewicz stracił zaufanie piłkarzy kadry narodowej.

Przeczytaj także: Nowy selekcjoner zarobi krocie! Tyle nie zarabiał jeszcze nikt!

Temat premii, styl gry czy niezrozumiałe decyzje miały doprowadzić do braku zaufania przez piłkarzy w stosunku do 52-letniego selekcjonera reprezentacji Polski. Takim podejściem Czesław Michniewicz stracił szatnię, tak przynajmniej donosi Przemysław Lagnier z portalu goal.com.

polska - rosja Kadra Polski na MŚ! Ci piłkarze pojadą do Kataru!, Świetny weekend Polaków! Grad goli przed Mundialem! [WIDEO], Polska vs Chile. Gdzie i o której oglądać mecz? Oto główny kandydat na trenera reprezentacji Polski?
Michniewicz stracił szatnię. Bunt w reprezentacji! Fot. PZPN

90 proc. szatni jest przeciwko trenerowi

Wszystko na to wskazuje, że reprezentacja Polski wkrótce zostanie bez selekcjonera. Pisze się o tym od momentu wyjścia na jaw afery premiowej. W międzyczasie na światło dzienne wyszedł również konflikt Michniewicza z członkami kadry, m.in. Jakubem Kwiatkowskim, za którym piłkarze stanęli murem.

Jak podaje Langier, aż 90 proc. zawodników jest przeciwko trenerowi. Bunt w reprezentacji jest na tyle duży, że niektórzy piłkarze zastanawiają się, czy chcą kontynuować reprezentacyjną karierę, jeśli trenerem drużyny narodowej w dalszym ciągu będzie Czesław Michniewicz.

Polska vs Arabia Saudyjska. Gdzie oglądać drugi mecz Polaków? Michniewicz stracił szatnię. Bunt w reprezentacji!
Kadr z filmu “PEŁNI SZCZĘŚCIA NIE MA. Kulisy meczu Meksyk – Polska”, Łączy nas piłka.

Wszelkie informacje zostały przekazane prezesowi PZPN, Cezaremu Kuleszy, który według przecieków, ma podjąć decyzję o przyszłości selekcjonera najprawdopodobniej do świąt.

Źródło: Przemysław Langier/Goal.pl

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.