Cezary Kulesza jasno w sprawie narodowości nowego selekcjonera!, Wybór selekcjonera tuż, tuż. Zostało trzech kandydatów?, Kiedy poznamy nazwisko nowego trenera? Już wiemy!
80
Views

Kwestia trenera reprezentacji Polski w dalszym ciągu nie jest rozstrzygnięta. Jak podaje Super Express, nowy selekcjoner zarobi ogromną sumę. Ma być ona pięć razy większa niż wynagrodzenie obecnego menadżera kadry, Czesława Michniewicza.

Kim będzie kolejny trener reprezentacji?

Wiele wskazuje na to, że Czesław Michniewicz wkrótce pożegna się ze swoją posadą głównego trenera reprezentacji Polski. Na jaw co chwila wychodzą kolejne fakty w sprawie “afery premiowej”, które tylko potwierdzają, że atmosfera w szatni, jak i poparcie dla obecnego selekcjonera kadry wśród zawodników jest znikome.

polska - rosja Kadra Polski na MŚ! Ci piłkarze pojadą do Kataru!, Świetny weekend Polaków! Grad goli przed Mundialem! [WIDEO], Polska vs Chile. Gdzie i o której oglądać mecz? Oto główny kandydat na trenera reprezentacji Polski?, Nowy selekcjoner zarobi krocie! Ta kwota zwala z nóg!
Wydaje się, że dni Czesława Michniewicza w roli selekcjonera kadry narodowej są policzone. Fot. PZPN

Przeczytaj także: Włoch poprowadzi kadrę? Trzy wielkie nazwiska w kontakcie z PZPN!

Dlatego też wydaje się, że na dniach otrzymamy informację o tym, że Michniewicz, pomimo awansu z grupy na mistrzostwach świata w Katarze, nie będzie dalej trenował piłkarskiej kadry narodowej. Nowy selekcjoner będzie musiał od nowa poukładać drużynę i awansować do finałów Mistrzostw Europy 2024, które odbędą się w Niemczech.

Nowy selekcjoner dostanie ogromne wynagrodzenie

Okazuje się, że nowy selekcjoner reprezentacji Polski będzie mógł liczyć na bardzo dobre warunki, jeśli chodzi o wynagrodzenie. Jak podaje Super Express, PZPN szykuje krocie, ponieważ pensja nowego trenera kadry narodowej może wynieść ok. 2,5 miliona euro!

Polska vs Chile. Gdzie i o której oglądać mecz?, Polska vs Arabia Saudyjska. Gdzie oglądać drugi mecz Polaków? Skład Polaków na mecz z Arabią Saudyjską! Tak zagramy o trzy punkty! Polska vs Argentyna. Gdzie oglądać najważniejszy mecz ostatnich lat?
Nowy selekcjoner zarobi krocie! Ta kwota zwala z nóg! Fot. PZPN

Jeśli te informacje są prawdziwe, to nowy selekcjoner reprezentacji Polski będzie zarabiał pięć razy więcej niż obecny. Rzekomo podobną kwotę zgarnia Lionel Scolani, który wczoraj sięgnął z Argentyną po pierwsze od 36 lat mistrzostwo świata. W ostatnim czasie wśród kandydatów na trenera pojawiło się nazwisko Roberto Martineza, który został zwolniony z Belgii.

Źródło: Super Express

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.