Connect
To Top

Microsoft na szczycie. Apple nie jest już liderem na giełdzie

Apple było najbardziej wartościową spółką na amerykańskiej giełdzie. Jest to już nieaktualne, bowiem liderem został Microsoft.

Spadki Apple, Microsoft liderem

Jeszcze nie tak dawno mogliśmy zaobserwować, że cena jednej akcji Apple wynosiła aż 231 dolarów. Po niezbyt pozytywnie przyjętej premierze smartfonów iPhone XS oraz XR zaobserwowaliśmy znaczne spadki na giełdzie. Cena spadła do 172,2 dolarów co sprawia, że całą korporacja jest już liderem amerykańskiej giełdy. Wartość firmy wynosi około 747 miliardów dolarów. W związku z tym z wartością na poziomie 753 mld dolarów na czele uplasował się Microsoft. Przedsiębiorstwo nie może jednak się z tego powodu zbytnio cieszyć, ponieważ także odnotowuje tendencję spadkową. Na trzecim miejscu uplasował się Amazon, co nie jest raczej dla nikogo niczym odkrywczym.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Biznes

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media