108
Views

W czasach pandemii Microsoft Teams stał się podstawowym narzędziem pracy i nauki. W najnowszej aktualizacji aplikacja dostanie funkcję, którą zapowiedziano już rok temu. Poprawi ona znacząco komfort korzystania z programu podczas zdobywania wiedzy i współpracy.

Microsoft Teams wprowadzi długo wyczekiwaną funkcje

Program Microsoft stał się podstawowym narzędziem nauki i pracy zdalnej. O ile program jest bardzo intuicyjny, to ma kilka niedociągnięć. Najnowsza aktualizacja programu wprowadzi wiele poprawek, jednak najważniejsze będzie wprowadzenie “widoku dynamicznego”. Funkcja ta została zapowiedziana już w zeszłym roku, jednak dopiero teraz użytkownicy doczekają się tego usprawnienia.

“Widok dynamiczny” to funkcja, która według Microsoftu ma poprawić widoczność prezentacji w trakcie jej przedstawiana. Funkcja ta z pewnością poprawi komfort korzystania z aplikacja Microsoft Teams nie tylko osobom prezentującym, ale również innym uczestnikom.

Microsoft Teams
Microsoft Teams w końcu dostanie długo oczekiwaną funkcję!

Większy komfort korzystania z aplikacji

Jak podaje gigant z Redmond, nowa funkcja w aplikacji Microsoft Teams ma nie tylko poprawić widoczność podczas przedstawiania prezentacji, ale zapewnić także między innymi lepszą optymalizację wideo dla wszystkich użytkowników. Nowa aktualizacja da także możliwość podglądu wszystkich użytkowników i czatu jednocześnie. Wszystko to podczas przedstawiania prezentacji.

To nie wszystkie usprawnienia, ponieważ Microsoft zapowiedział, że nowa aktualizacja pozwoli również na wyświetlenie widoku prezentera, dzięki któremu osoba prowadząca spotkanie będzie mogła swobodnie pokazywać notatki. Nowa aktualizacja przyniesie także więcej ustawień dla pokojów typu Breakout. Teraz użytkownicy będą mogli ustawić określony czas, po którym spotkanie zostanie automatycznie zamknięte i usunięte.

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.