Site icon MenWorld.pl

Modrić zdecydował. To tutaj zagra w przyszłym sezonie

Luka Modrić podjął kluczową decyzję dla swojej przyszłości. Jak się okazuje, 37-letni pomocnik Realu Madryt nie kończy jeszcze swojej przygody z europejską piłką na najwyższym poziomie. To tutaj zagra Chorwat w przyszłym sezonie.

Chorwat nie był pewny swojej przyszłości

Luka Modrić zbliża się do wieku, w którym będzie musiał myśleć o sportowej emeryturze. Po Chorwacie nie widać jednak, że w najbliższym czasie miałby zwolnić i w dalszym ciągu gra na najwyższym światowym poziomie.

Przeczytaj także: Gundogan w Barcelonie! Hitowy transfer Blaugrany

Reklama

W ostatnich miesiącach był on kluczową postacią nie tylko dla pomocy Realu Madryt, ale również reprezentacji Chorwacji, która walczyła o triumf w Lidze Narodów. Ostatecznie Chorwaci zajęli czwarte miejsce – w meczu o trzecią lokatę przegrali z Włochami. Cały czas jednak ważyła się przyszłość Modricia i właśnie się wyjaśniła!

Ronaldo to początek. Al-Nassr rusza po inną gwiazdę!; Modrić zdecydował. To tutaj zagra w przyszłym sezonie
Modrić zdecydował. To tutaj zagra w przyszłym sezonie! Fot. Author Unknown/ Twitter @RMBlancoZz

Luka Modrić zostaje w Realu na kolejny rok

Od jakiegoś czasu mówiło się, że kapitan reprezentacji Chorwacji odejdzie z Realu Madryt. Wiek odgrywał tutaj kluczową rolę, jednak jakości i doświadczenia nie da się zastąpić. Pomimo tego, że pojawiły się pogłoski o tym, że Chorwat może przenieść się do Arabii Saudyjskiej, ten zdecydował się na zostanie w Madrycie.

Jak podaje Real Madryt, chorwacki pomocnik przedłużył kontrakt z klubem ze stolicy Hiszpanii. Królewscy, jak i sam piłkarz doszli do porozumienia w sprawie jednorocznego przedłużenia, które zabezpiecza klub.

Modrić zdecydował. To tutaj zagra w przyszłym sezonie
Chorwat przedłużył kontrakt z Realem Madryt o kolejny rok!

Źródło: Real Madryt

Exit mobile version