Motorola Razr 3 ma być największą premierą tego roku, jeśli chodzi o tego producenta. Trzecia generacja składanego smartfona ma być lepsza i wydajniejsza niż poprzednik. Okazuje się, że urządzenie może zadebiutować już w czerwcu, a wraz z jego premierą zobaczymy także model z aparatem 200 MP!

Motorola Razr 3 będzie lepsza niż poprzednik

O tym, że marka należąca do Lenovo planuje wypuścić model Motorola Razr 3, wiemy już od jakiegoś czasu. Producent ma spore nadzieje, jeśli chodzi o ten model, ponieważ poprzednia generacja nie sprzedała się zbyt dobrze. Zarzucano jej wydajność smartfona ze średniej półki w cenie flagowca. Niskie zainteresowanie tym stylowym smartfonem potwierdziły wyniki sprzedaży.

Przeczytaj także: Motorola Razr 3 na zdjęciach. Jak wygląda smartfon?

Motorola Razr 3 ma być więc efektem wyciągnięcia wniosków przez producenta. Pod względem stylistycznym model ten nie będzie zbytnio różnił się od poprzednika, jednak będzie mocniejszy i wydajniejszy. Zadbać ma o to m.in. najmocniejszy procesor na rynku, czyli Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1. Prezentacja smartfona ma odbyć się już w przyszły miesiącu, jednak nie będzie to jedyny model, który zobaczymy.

Tajemniczy smartfon z aparatem 200 MP przygotowany do premiery

W chińskim serwisie Weibo pojawił się zwiastun tajemniczego smartfona Motoroli, który zaciekawił cały technologiczny świat. Przecieki sugerują, że smartfon ten będzie oferował 200-megapikselowy aparat z sensorem od Samsunga. Główny obiektyw ma być wspierany przez obiektyw szerokokątny o rozdzielczości 50 MP, 12-megapikselowy teleobiektyw oraz przednią kamerę selfie o rozdzielczości 60 MP. Smartfon ukryty jest pod roboczą nazwą “Frontier”.

Pierwsze informacje na temat tajemniczego modelu od Motoroli pojawiły się już kilka miesięcy temu, kiedy to portal WinFuture opublikował rendery smartfona z prawie pełną specyfikacją. Co z niej wiemy? Smartfon ma posiadać 6,7-calowy wyświetlacz OLED z odświeżaniem 144 Hz i baterię o pojemności 4500 mAh. Ma ona obsługiwać bezprzewodowe ładowanie o mocy 50 W lub przewodowe o mocy 125 W. Urządzenie ma pracować na tym samym procesorze, co wspomniana wyżej Motorola Razr 3.

Wygląda więc na to, że Razr 3 nie będzie jedynym smartfonem w portfolio Motoroli, który niebawem zadebiutuje na rynku.

Źródło: The Verge